Nebajeris vs United ‒ „R2P Sport“ (67:93)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Aštuonis tritaškius pataikęs Andrius Gedminas atvedė „United ‒ Alta transportą“ į lengvą pergalę

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 21:55 val., peržiūros: 1612

Sekmadienį, spalio 30 dieną, J.Dobkevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Nebajerio“ ir svečių „United – Alta transporto“ ekipų. Nuo pat pradžios dominavę ir tolimais metimais varžovus užmėtę svečiai pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 67:93 (15:27, 12:23, 26:21, 14:22).

Jau pačioje susitikimo pradžioje siautėjęs A.Gedminas pataikė keturis tolimus metimu, kurie pasiuntė varžovus į nokdauną. Vos tik, pastarieji dar bandė mažinti atsilikimą, tačiau kėlinuko pabaigoje dar dviem taikliais tritaškiais pasižymėję „United – Alta transporto“ krepšininkai įgijo dvylikos taškų persvarą. Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ir toliau puolime dominavę svečių krepšininkai vieną po kitos rengė sėkmingas atakas, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai taškus rinko pavieniai išpuoliai. Būtent todėl prieš ilgąją pertrauką „Nebajeris“ turėjo 23-ijų taškų deficitą. 27:50.

Po ilgosios pertraukos šiek tiek pagyvėjęs „Nebajerio“ puolimas leido jiems nežymiai priartėti, tačiau ir toliau apsukų nemažinę svečių žaidėjai ilgai nelaukę susigrąžino turėtą atotrūkį. Vis tik, trečiojo kėlinuko pabaiga priklausė aikštės šeimininkams, kurie sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki aštuoniolikos taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje viską į savas vietas ir vėl sustatęs „United – Alta transportas“ galėjo atsipalaiduoti. Be jokio spaudimo likusį laiką sužaidę svečiai dar labiau nutolo, ko pasekoje po finalinio švilpuko skirtumas tarp komandų siekė 26-is taškus. 67:93.

Po nesėkmės Artūras Zadorožnyj sakė: „Pirmos rungtynės, aišku ryškus komandų lygio, meistriškumo skirtumas. Jaučiasi, kad varžovai, turbūt, B lygos dalyviai, o mes C lygos dalyviai, todėl ir tas žaidimas toks“.

„United – Alta transporto“ treneris Marius Lebedys kalbėjo: „Pakrito metimai, tiesiog smagiai pasižaidėme. Varžovai nebuvo prasti, mums tiesiog labiau pasisekė ir laimėjome. Kamuolys apvalus, žaisti moka visi, šiandien stipresni buvome mes“.

„Nebajeris“: Robertas Petrolis – 31 tšk. (14 atk. kam.), Tadas Čiuplys – 10 tšk., Mindaugas Krūvelis – 9 tšk.

„United ‒ Alta transportas“: Andrius Gedminas – 32 tšk. (14 atk. kam.), Simonas Pupkevičius – 18 tšk., Ignas Jančiukas – 9 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„United ‒ „Alta transportas““ palieka „Vilkus“ be pergalių (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:13 val.)Taškų lenktynėse ‒ United ‒ „R2P Sport“ pergalė (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:07 val.)Mažiau nei du kėlinius priešinęsi „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:17 val.)Priešnuodžių Andriaus Gedmino pataikymui neradęs BC „Gazuotas pienas“ turėjo pripažinti „United ‒ R2P Sport“ pranašumą (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Grizliai“ parklupdė „United ‒ R2P Sport“ ir išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 10:16 val.)Tragiškai startavę „United ‒ R2P Sport“ sugebėjo atsitiesti ir ketvirtfinalį pradėti pergale (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)M.Krūvelio taškai nulėmė „Nebajerio“ pergalę (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:21 val.)Trečiame kėlinuke vos keturis taškus sukrapštę „Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Nebajerio“ pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:17 val.)Trigubu M. Lukošenkino dubliu pažymėtose rungtynėse nesunki „United – R2P Sport“ pergalė prieš „ASU“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)