Ryterna vs Artstone (87:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ išsvaistė solidų pranašumą, bet vistiek įveikė „Artstone“

2018 kovo 07 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 786

Kovo 7 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, F pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna “ (šeimininkai) ir „Artstone“ (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios abi komandos bandė žaisti aktyviai, penkiese susirinkusiems svečiams iš pradžių neblogai sekėsi atlaikyti tempą, bet antroje mačo dalyje šeimininkai įgijo nemažą prašanumą, kurį išbarstė, bet vistiek šventė pergalę – 87:81.

Susitikimo pradžioje į atlapus kibę svečiai pirmus taškus pelnė tik sužaidus beveik keturias minutes, tačiau po to pirmąjį ketvirtį užbaigė spurtu 6:15 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 12:15. Antrąjį ketvirtį vėl geriau pradėjo „Ryterna“, o „Artstone“ puolimas užsikirto ir šeimininkai lengvai rinkdami taškus įpusėjus ketvirčiui turėjo ir dviženklį pranašumą (29:19). Likusį kėlinio laiką žaidimas išsilygino abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, o šeimininkai išsaugojo apčiuopiamą pranašumą – 39:31.

Po pertraukos kėlinuką šešiais taškai iš eilės pradėjo P.Lekečinskas, o šeimininkai nutolo 14 taškų skirtumu. Porą minučių tylėję „Artstone“ krepšininkai netrukus irgi pasižymėjo ir skirtumas žymiai nebekito. Įpusėjus ketvirčiui „Ryterna“ pridėjo dar tašką prie turėjo pranašumo ir jau atrodė pradės triuškinti varžovus (55:40), tačiau svečiai kiek geriau užbaigė kėlinį ir sumažino deficitą – 62:51. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai turėdami solidžią persvarą kiek atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai pradėjo pradėjo mažinti skirtumą, po sužaidus tris minutes rezultatą net išlygino, o dar po kelių minučių jį persvarė savo naudai (72:74). Surimtėję šeimininkai užtikrintai sužaidė kėlinio pabaigą ir „Ryterna Group“ iškovojo pergalę rezultatu – 87:81 (12:15, 27:16, 23:20, 25:30).

„Artstone“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Padangynas.lt“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Callcredit“ po dviejų pratęsimų dramos įveikė „Artstone“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „DakraStudio“ ‒ GAGA (96:53) (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)