Best 4 You vs Celsis (70:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Užtikrintas J. Svirkos žaidimas „Celsiui“ atnešė pergalę prieš „Best 4 You“

2018 vasario 04 d., Sekmadienis, 21:29 val., peržiūros: 616

Vasario 4- ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, H pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi „Best 4 You“ priėmė turnyrinės lentelės persekiotojus – „Celsio“ krepšininkus.

Rungtynių pradžioje kiek chaotiškai ir nerezultatyviai rungtyniavusios ekipos antroje pirmojo kėlinuko pusėje įsibėgėjo. Šeimininkai vienu metu buvo pabėgę į priekį (16:10), bet kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik taškas, tačiau priekyje visdar buvo šeimininkai – 21:20. Antrajame kėlinuke svečiai perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir pademonstravę universalų puolimą šovė į priekį 12:2 ir atitrūko 9 taškais, bet netrukus šeimininkai atsakė tritaškių salvėmis ir sugėbėjo išlyginti rezultatą (39:39), bet kėlinio pabaigoje J.Svirka smeigė du tritaškius, dvitaškį pridėjo M.Valatkevičius ir prieš ilgąją pertrauką „Celsis“ turėjo aštuonių taškų persvarą – 39:47.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau laikė žaidimo vadžias savo rankose ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą, o iš toli nebesugebėję pataikyti „Best 4 You“ antroje kėlinio pusėje turėjo didelių bėdų gynyboje (47:62). Likusį ketvirčio laiką žaidimas vyko apylygiai, komandos vis apsikeisdavo rezultatyviais išpuoliais, tačiau šeimininkai išlaikė dviženklį pranašumą – 52:62. Ketvirtame kėlinuke šeimininkai parodė, kad dar nėra pasiruošę nuleisti rankų ir priartėjo prie varžovų kovinu atstumu (57:62). Tačiau svečiai sureagavo į tokį varžovų akibrokštą ir vėl sužaidę sėkmingą atkarpą jie vėl turėjo solidų pranašumą (61:77) ir viskas šiose rungtynėse jau buvo aišku. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui „Celsis“ laimėjo šias rungtynes rezultatu – 70:84 (21:20, 18:27, 13:15, 18:22).

Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Kesko Senukai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2018 kovo 06 d., antradienis, 21:48 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:39 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo „Enerstena“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 19:14 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Enerstena“ įveikė „Best 4 You“ komandą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 21:06 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)Antroje aštunfinalio rungtynėse „Lemora“ antrą kartą įveikė „Best 4 You“ komandą (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:40 val.)