Best 4 You vs Enerstena (57:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po permainingos kovos pergalę iškovojo „Enerstena“

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:14 val., peržiūros: 600

Vasario 25 dieną, 17:15 val., J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Enerstena“ (svečiai). Be savo lyderio M. Maslenikovo žaidę šeimininkai šį vakarą turėjo tikrai labai rimtą išbandymą. Nors susitikimas buvo gana permainingas ir atkaklus, tačiau lemiamu momentu tiksliau sužaidė „Enerstenos“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes, rezultatu 57:67 (9:13, 17:16, 15:20, 16:18).

Rungtynių pradžioje labai sunkiai taškus rinko abi komandos, bet svečiai čia nors vienu žingsneliu buvo priekyje, „Enerstena“ gana greitai susikūrė nedidelį, maždaug 4-6 taškų pranašumą ir šią distanciją sėkmingai išlaikė kone visą pirmąjį kėlinumą. „Best 4 You“ komanda savo dešimtąjį tašką pelnė tik gerokai įsibėgėjus antrąjam kėlinukui, o paskui ekipa pralaužė ledus sėkmingų tolimų metimų dėka atsitiesė. Tiesa, prasidedant ilgajai pertraukai svečiai vis dar turėjo persvarą savo rankose 26:29.

Antroje rungtynių dalyje „Best 4 You“ nieko nelaukė ir nustebino varžovus sužaisdami puikią atkarpą 11:0, bei patys nutolo. Tačiau rungtynės buvo išties permainingos, nes netrukus „Enerstena“ atsakė identišku spurtu ir viską vėl sustatė į savo vietas. Nors skirtumas ir toliau gana ženkliai svyravo, tačiau svečiai visą laiką išliko priekyje ir nei akimirkai neleido varžovams persverti rezultato. Galiausiai greitų atakų dėka „Enerstena“ susikūrė ir rekordinį – 14 taškų pranašumą. Nors „Best 4 You“ dar spėjo pataikyti kelis tritaškius, bet tai tik sušvelnino atsilikimą, o rungtynes rezultatu 57:67, laimėjo „Enerstena“.

Rytis Sadauskas („Enerstena“):

„varžovai žaidė be savo lyderio, tačiau savo tritaškius metimus vis viena šį vakarą sumetė, o mes išnaudojome savo ūgio pranašumą, stengėmės žaisti greitai, tai kiek sutrigdė varžovus ir padėjo mums laimėti.“

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:49 val.)Best 4 You pirmą pergalę iškovojo nukovusi Lemora ekipą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:44 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)Užtikrintas J. Svirkos žaidimas „Celsiui“ atnešė pergalę prieš „Best 4 You“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:29 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Enersteną“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Lemora“ nepaliko jokių šansų „Enerstena“ (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Padangynas.lt“ įrodė pranašumą prieš „Enerstena“ (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:48 val.)