Omega vs Bitdefender ‒ Altacom (91:85)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85)

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 23:54 val., peržiūros: 946

Kovo 29d., ketvirtadienį A. Sabonio krepšinio centro II salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Atkrintamosios, Aštuntfinalio rungtynės tarp: „Omega“ ir „Bitdefender ‒ Altacom“.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė „Omega“. Įpusėjus pirmąjam kėliniui „Omegos“ pranašumas buvo vos 4 taškai, tačiau solidžią atkarpą kėlinio pabaigoje sužaidę „Omegos“ krepšininkai padidino skirtumą iki 9 – 27:18. Antrąjame kėlinyje „Omega“ padidino pranašumą iki 19, tačiau baigiantis pirmąjai pusei „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkai skirtumą šiek tiek sušvelnino – 50:37.

Antros rungtynių pusės pradžioje „Omega“ sugebėjo išlaikyti savo pranašumą, tačiau baigiantis trečiąjam kėliniui „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa spurtavo 13:1 ir sumažino skirtumą iki 7 taškų – 70:63. Ketvirto kėlinio pabaigoje 2 taiklūs Ž. Gaidžiūno tritaškiai sumažino komandų skirtumą iki 3 taškų, tačiau paskutinį tašką rungtynėse padėjo „Omega“ atakuojantis puolėjas S.Sakalauskas įmesdamas 2 taškus su bauda ir užtikrino „Omegai“ antrąją serijos pergalę – 91:85 (27:18, 23:19, 20:26, 21:22).

„Omega“ Komandos treneris: Rolandas Urkis:

Mūsų pataikymas buvo ganėtinai prastas, bet konpencavo geras puolimas, o neapsigynėm, nes jie puolė nestandartiškai, tai mum buvo šiek tiek sunku, vėliau pakeitėm gynybos sistemą, o pergalę lėmė patirtis ir meistriškumas, nes su jaunimu dar reikia daug dirbt ir jiems patiems reikia daug dirbt.

„Remza & Langvila“ atsilaikė prieš charakterį rodžiusią „Bitdefender ‒ Altacom“ (76:56) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„Omega“ atkrintamąsias pradėjo gan nelengva pergale prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 16:07 val.)Įtemptose rungtynėse „Omegos“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:34 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“ (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Omega“ nesunkiai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 21:32 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)Visas rungtynes atsilikinėjusi „Omega“ pavogė pergalę iš „Best 4 You“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:34 val.)