Ryterna Group vs Lietuvos geležinkeliai (107:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 11 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Ryterna Group pervažiavo Lietuvos geležinkeliai

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 02:24 val., peržiūros: 619

Ryterna Group antradienio vakarą C lygos varžybose priėmė svečius Lietuvos geležinkeliai. Susitikimas prasidėjo lygiai ir per pirmąsias 2 minutes komandos apsikeitė įmesdamos po du tritaškius metimus. Trečiasis Ryterna Group žaidėjo E.Straigis tolimas šūvis pradėjo šeimininkų spurtą pirmajame ketvirtyje, šalia jo įsibėgėjo ir kiti komandos draugai, o skirtumui didėjant jau minėtas E.Straigis pataikė dar keletą tritaškių ir kėlinį užbaigė jų jau turėdamas net penkis. Po pirmo kėlinuko 31:19 pirmavo Ryterna Group. antrajame ketvirtyje Lietuvos geležinkeliai išvadų nepadarė ir po truputį klimpdami vis giliau mažino savo šansus ką nors dar pakeisti šiose varžybose. Sukaustytas puolimas ir skylėta gynyba skirtumą tarp komandų padidino iki 58:26 Ryterna Group naudai.

„Vienos komandos varžybos“ tęsėsi toliau ir po didžiosios pertraukos.. Nors Lietuvos geležinkeliai per šį ketvirtį surinko jau kiek daugiau 16 taškų, jų varžovai prie turimų pridėjo dar 25 taškus ir po trijų kėlinukų švieslentėje degė beveik dvigubi skaičai 83:42. Ketvirtajame ketvirtyje E.Straigis ir A.Miliūnas tandemas toliau varė varžovus į neviltį puolime, ošalia karts nuo karto prisijunkdavo ir vienas kitas komandos draugas. Būtent komandinis žaidimas ir toliau leido šeimininkams tiesiog triuškinti varžovus, o pabaigoje skirtumas tarp komandų netgi peršoko pusšimtį taškų 107:56. Tai buvo netikėtas ir be abejonės skaudžiausias Lietuvos geležinkeliai pralaimėjimas šį sezoną iki tol garbingai kovęsi svečiai šįkart buvo bejėgiai prieš galingą Ryterna Group bangą.

Po rungtynių Ryterna Group treneris J.Mozerskis kalbėjo trumpai drūtai: varžovai leido mums mesti laisviems, o mes pataikėme, todėl ir laimėjome.

„Lietuvos geležinkeliai“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 22:57 val.) BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2019 sausio 08 d., antradienis, 21:45 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)Ketvirtfinalį „Baltic Transline“ pradėjo pergalingai prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 22:59 val.)„Nebajeris“ užtikrintai atsirevanšavo „Lietuvos geležinkeliams“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Nauja banga“ iššikapstė rungtynėse su „Lietuvos geležinkeliais“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ subyrėjo paskutinėmis minutėmis (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „Nebajerio“ ekipą (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ savo tvirtovėje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Laipsniai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 00:07 val.)