GEDIMEX vs ATLETAS (60:108)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 03 d., Sekmadienis, 21:20 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Atletas" lengvai nugalėjo "Gedimex"

Simonas Rambynas pelnė 34 taškus
2008 vasario 03 d., Sekmadienis, 23:24 val., peržiūros: 7598
Paskutinėse šios savaitės rungtynėse "Aukso" lygos E pogrupyje "Gedimex" savoje aikštėje priėmė "Atleto" komandą. Svečiai nuo pat susitikimo pradžios turėdami galingesnę priekinę liniją kontroliavo žaidimą ir visų rungtynių metu tik didinę skirtumą iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 60:108.

"Atleto" krepšininkai nuo pirmosios minutės diktavo savo sąlygas ir dominuodami po krepšiais krovės pranašumą. Po dešimties minučių svečiai pirmavo jau 16-a taškų – 17:33.

Antrajame ketvirtyje "Gedimex" susispaudė po krepšiu, pradėjo gintis zona ir nebeleido varžovams siautėt jų baudos aikštelėje. Šeimininkams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 12-os taškų, bet atletiečiai minutės pertraukėlės metu sustygavo savo žaidimą ir perpratę varžovų gynybą vėl ėmė didinti atotrūkį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 35:55.

Po pertraukos žaidimo vadžias savo rankose ir toliau laikė "Atleto" krepšininkai. Svečiai mėgaudamiesi žaidimu didino skirtumą ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 34-ių taškų persvarą – 49:83.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Abiejų komandų žaidėjai mieliau rinko rezultatyvius perdavimus bei atkovotus kamuolius nei taškus. "Atletas" dar labiau padidinęs savo pranašumą iškovojo antrąją pergalę antrajame etape rezultatu 60:108.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Andrius Lapinskas kalbėjo: "Tikėjomės atkaklesnės kovos. Sustabdėm varžovų tritaškininkus, o jiems nepavyko sustabdyti mūsų greito puolimo."

"Gedimex" gretose 19 taškų pelnė Gediminas Petrauskas, 12 – Gražvydas Visockas, 11 – Tadas Jočys.

"Atleto" ekipoje 34 taškus įmetė Simonas Rambynas. Dvigubus dublius atliko Karolis Tarvydas (29 taškai, 18 atk. k.) ir Donatas Pugžlys (10 taškų, 16 atk. k.). 14 taškų surinko Laurynas Kalėda.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 10, svečiai po 9 balus.
"Era+Eternit" išvykoje nugalėjo "Atletą" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:13 val.) "Top house & Amafora" nesunkiai nugalėjo "Atletą" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:36 val.)"Atletas" nesunkiai nugalėjo "Neveronis" (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:00 val.)"Atletas" neatsilaikė prieš "BC TIF" komandą (2008 sausio 16 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Atletui" namų sienos nepadėjo apsiginti nuo Kauno "SRC" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 23:11 val.)Antroji "Gedimex" pergalė (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Sensancinga "ICE" pergalė prieš galinguosius "Gedimex" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:08 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Tophouse & Amafora" atkakliose rungtynėse palaužė "Gedimex" (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 15:19 val.)"BC TIF" "Atletui" priešinosi tik vieną kėlinį (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 16:21 val.)