ATLETAS vs NEVERONYS (106:78)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ V.Kudirkos vidurinė mokykla, Trakų g. 39, Kaunas LT-44327

"Atletas" nesunkiai nugalėjo "Neveronis"

2007 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 7070

Šiandien 21.00 Kudirkos mokyklos sporto salėje susitiko "Aukso" lygos komandos "Atletas" ir "Neveronys", po labai rezultatyvių rungtynių 106:78, pergalę šventė "Atleto" komanda.

Rungtynes aktyviai pradėjo abi komandos, taikliai atakuodamos, bei mažai dėmesio skirdamos gynybai žaidė greitą ir lengvą krepšinį. "Neveronys" artėjant kėlinukui į pabaigą vis dažniau klydo, o už grubų žaidimą nesportine, bei technine pražanga buvo nubaustas "Atleto" žaidėjas S.Rambynas. Pirmasis ketvirtis baigėsi 28:22 pirmaujant "Atletui".

Antras kėlinukas taip pat buvo paremtas greitu žaidimu. Šį kartą ir vėl nebuvo išvengta nesportinių pražangų, susistumdžius abiejų komandų žaidėjams buvo skirtos kelios nesportinės pražangos, o į aikštelę nuo suolelio pakilęs teisybės ieškoti A.Lapinskas gavo ir diskvalifikacinę pražangą. Taigi "Atleto" krepšininkai liko tik penkiese. O pertrauka prasidėjo jiems pirmaujant 56:41.

Antra rungtynių pusė buvo panašaus scenarijaus, tik žaidėjai jau nebežaidė taip grubiai ir, matyt, pasimokę po techninių pražangų ramiai reagavo į teisėjų darbą. Nors būdami tik penkiese "Atleto" vyrai nepalūžo ir po truputį vis tolo nuo varžovų. Rungtynių baigtis jau nekėlė abejonių.

Teisėjavimą "Neveronys" vertino 8 balais, o nugalėtojai skyrė 9. Tokie aukšti teisėjų įvertinimai rodo tai, jog laiku duotos techninės, bei nesportinės pražangos numalšina nereikalingas aistras ir galbūt užkerta kelią didesniems incidentams tolimesnėje rungtynių eigoje.

"Atleto" treneris džiaugėsi krepšininkų noru kovoti ir tai jog likus tik penkiese sugebėjmas susikaupti ir išlakyti tą patį žaidimą ir buvo pagrindinė pergalės priežastis.

"Atletas": K.Tarvydas 37 (21/16 dvitaškiai, 14 atkovotų kamuolių), S.Rambynas 28 (16/13 dvitaškiai)

"Neveronys": M.Budrys 20, L.Drulia 17 (7rez. perdavimai)

"Dumblas" nesunkiai įveikė "Atletą" (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 22:08 val.)"Neveronys" nesunkiai parklupdė "Eurolexis" ekipą (2008 sausio 09 d., trečiadienis, 21:37 val.)BC "Tas Kiemas" nesugebėjo pasipriešinti "Neveronys" komandai. (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 21:15 val.)"Dumblas" įrodė savo pranašumą prieš "Neveronis" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:17 val.)Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:26 val.)Gražioje kovoje stipresni buvo "Neveronys" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 20:38 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)"Ecowood & Tarp Gėlių" po dramatiškos kovos, vieno taško skirtumu, įveikė "Neveronis" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 18:01 val.)"Atletas" lengvai nugalėjo "Gedimex" (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 23:24 val.) "Top house & Amafora" nesunkiai nugalėjo "Atletą" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:36 val.)