BC TIF vs ATLETAS (61:94)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 02 d., Šeštadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"BC TIF" "Atletui" priešinosi tik vieną kėlinį

2008 vasario 02 d., Šeštadienis, 16:21 val., peržiūros: 5023
Šį šeštadienį "Aukso" lygos E pogrupyje "BC TIF" savoje aikštėje priėmė "Atleto" komandą. Šeimininkai savo gretose turėję tik penkis žaidėjus varžovams atkakliau priešinosi tik pirmąjį ketvirtį. Nuo antrojo kėlinio pradžios svečiai ėmė krautis pranašumą ir jį išlaikę iki rungtynių pabaigos iškovojo pirmąją pergalę antrajame etape rezultatu 61:94.

Dvikovą geriau pradėjo "BC TIF" ekipa. Šeimininkai įvairiapusiškai puldami sugebėjo įgyti aštuonių taškų pranašumą. Pirmajam kėliniui įpusėjus "Atletas" pagaliau įsižaidė bei dominuodami po abiem krepšiais ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Po dešimties minučių svečiai pirmavo trim taškais – 22:25.

Antrajame ketvirtyje atletiečiai ir toliau diktavo savo sąlygas bei krovėsi pranašumą. Skirtumas vis augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 34:50.

Po pertraukos žaidimas išsilygino. "BC TIF" savo puolimą grindė tritaškiais metimais ir vedini Eimanto Daunoros neleido varžovams dar labiau nutolt. Prieš paskutinį kėlinį komandas skyrė 19-a taškų – 53:72.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas. Šeimininkai supratę, kad pergalės šiandien iškovoti tikrai nepavyks nuleido rankas, o tuo naudodamiesi "Atleto" žaidėjai ėmė triuškinti priešininkus. Galutinis dvikovos rezultatas buvo 61:94.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Andrius Lapinskas kalbėjo: "Išnaudojom, tai kad varžovai neturėjo aukštaūgių ir buvo tik penkiese."

"BC TIF" gretose 20 taškų pelnė Eimantas Daunora, 16 – Gediminas Armonavičius, po 11 Tomas Tkačiovas ir nesustabdomasis Gediminas Rupšys.

"Atleto" ekipoje siautėjo Donatas Pugžlys atlikęs dvigubą dublį – 26 taškai, 21 atkovotas kamuolys. Po 20 taškų surinko Laurynas Kalėda bei Karolis Tarvydas (12 atk. k.), 13 – Simonas Rambynas.

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 10, svečiai po 8 balus.
Gedimex neatsilaikė prieš Atletą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Atletui" namų sienos nepadėjo apsiginti nuo Kauno "SRC" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 23:11 val.)"Atletas" lengvai nugalėjo "Gedimex" (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 23:24 val.)Netikėta "Atleto" pergalė prieš "Bangos Energetiką & Diremtą" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Korys" įrodė, kad "Atleto" namų sienos jiem ne kliūtis (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 22:47 val.)"BC TIF" sutriuškino "Statybų vizija & LVA" (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:06 val.)Sunki ir netikėta "BC TIF" pergalė prieš "Korį" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:04 val.)Svarbi "Atleto" pergalė (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:06 val.)Geriausias vaistas nuo dviejų skaudžių nesėkmių - triuškinanti pergalė (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 20:58 val.)Eilinė "BC Tas kiemas" nesėkmė (2007 gruodžio 15 d., šeštadienis, 21:03 val.)