VAIŠVYDAVA vs GEDIMEX (74:83)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

Antroji "Gedimex" pergalė

2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 21:54 val., peržiūros: 7750
Šį ketvirtadienio vakarą "Aukso" lygos C pogrupyje "Vaišvydava" savoje aikštėje priėmė "Gedimex" komandą. Visos rungtynės vyko be didesnių emocijų. Svečiai nuo pat susitikimo pradžios išsiveržė į priekį ir visos dvikovos metu pamažu didindami savo pranašumą iškovojo antrąją pergalę rezultatu 74:83.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje vyko gana ramus, apylygis žaidimas. "Gedimex" nuo pirmosios minutės išsiveržė į priekį ir visą kėlinį išlaikę trapią persvarą po dešimties minučių pirmavo vienu tašku – 18:19.

Antrajame ketvirtyje geriau sekėsi svečiams, kurie gražiai bei įvairiapusiškai puldami pamažu didino savo atotrūkį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 38:46.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – kartais atrodydavo, kad žaidėjai rungtyniauja net kiek apsnūdę. "Gedimex" visą trečiąjį kėlinį išlaikė kelių taškų persvarą ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo keturiais taškais – 55:59.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai galiausiai pabudo ir nusprendę įtvirtinti savo pranašumą spurtavo 15:2. "Vaišvydavos" krepšininkai dviženklio taškų deficito panaikinti nebesugebėjo ir "Gedimex" šventė pergalę rezultatu 74:83.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Ruslanas Alijevas kalbėjo: "Buvom greitesni, geriau pataikėm bei gynėmės, tai ir lėmė pergalę".

"Vaišvydavos" gretose dvigubą dublį atliko Naglis Dunčikas (27 taškai, 13 atk. k.), 20 taškų pelnė Darius Neverauskas (8 atk. k.).

"Gedimex" ekipoje 27 taškus įmetė Sigitas Adamkevičius, 13 – Gvidas Sabeckis (9 atk. k.), 10 – Aidas Makūnas.

Šeimininkai rungtynių teisėjų T. Keršio ir P. Čižausko darbą vertino atitinkamai 7 ir 4, svečiai abiems arbirtrams skyrė po 8 balus.
"Gedimex" palaužė "ISM" (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 22:57 val.)"Gedimex" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 23:00 val.)"Gedimex" iškovojo pirmąją pergalę antrame ture (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Gedimex" sutriuškino "BC Spurtą" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 21:51 val.)"Gedimex" įveikė aikštelės šeimininkus "Idomus" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 19:55 val.)"Eurolexis" suklupo penktą kartą iš eilės (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Gedimex" garbingai pasipriešino "Koriui" (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Vaišvydava" palaužė "ICE" (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Sensancinga "ICE" pergalė prieš galinguosius "Gedimex" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:08 val.)"ARV" po dramatiškos kovos iškovojo pergalę (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:51 val.)