TOPHOUSE & AMAFORA vs ATLETAS (99:76)"AUKSO" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 29 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Top house & Amafora" nesunkiai nugalėjo "Atletą"

2008 kovo 29 d., Šeštadienis, 16:36 val., peržiūros: 5492
Šiandien (03-29) Lapių pradinės mokyklos sporto salėje susitiko "Top house & Amafora"(šeimininkai) ir "Atletas" (svečiai). Nuo pirmojo kėlinio pirmavę pergalę iškovojo "Top house & Amafora" ekipa.

Pirmo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė svečiams. Jie pelnė iš eilės keturis taškus ir įsiveržė į priekį. Tačiau varžovai neketino taip lengvai pasiduoti ir sustiprinę gynybą bei suaktyvinę puolimą ne tik persvėrė rezultatą ,bet ir iki kėlinio pabaigos susikrovė net 19 taškų persvarą. Kėlinuko rezultatas buvo 33:12.

Antrą kėlinį abi ekipos pradėjo taikliais tolimais metimais. Kibiau pradėję žaisti gynyboje
"Atletas" po truputį ėmė mažinti atitrūkimą. Laimėta atkarpa kėlinio gale 0:11 ir svečiai sumažino persvarą iki 16 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 47:31 (14:19).

Trečiame ketvirtyje vėl iniciatyvą į savo rankas perėmė
"Top house & Amafora" ekipa. Kėlinį pradėję rezultatu 10:0 padidino persvarą iki 23 taškų. Iki kėlinuko pabaigos ši persvara išaugo dar keletu taškų. Prieš ketvirtą kėlinuką rezultatas buvo 76:51 (29:20)

Ketvirtame kėlinyje abi komandos nemažinę tempo žaidė tokį patį krepšinį kaip ir pradžioje. "Atletas" neketino kelti baltos vėliavos ir kovėsi iki pat varžybų pabaigos. Iki kėlinuko pabaigos likus daugiau nei dviem minutėm šeimininkams iki šimtojo taško trūko vos keturių taškų. Tačiau vaikiškos klaidos ir netaiklus baudos mėtimas neleido pelnyti to išsvajoto šimtojo taško. Galutinis rezultatas buvo 99:76.

Teisėjų darbą abi komandos įvertino vienodai ir skyrė po 9 balus.

"Top house & Amafora" rezultatyviausi buvo R.Gabševičius 33 taškai ir A.Matuzevičius 18 taškų.
"Atletas" komandoje išsiskyrė L.Kalėda 22 taškais.

"Korys" nesunkiai įveikė "Atletą" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)"Tophouse & Amafora" pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2008 kovo 18 d., antradienis, 21:54 val.)"Tophouse & Amafora" žengia į kitą etapą (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 22:13 val.)Dar viena Tophouse&Amafora pergalė (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 15:58 val.)"Era+Eternit" išvykoje nugalėjo "Atletą" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 15:20 val.)"Tophouse & Amafora" dar kartą patiesė "Idomus" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 15:00 val.)"Tophouse - Amafora" įveikė "Vilkijos Ecowood - Tarp gėlių" ekipą (2008 vasario 20 d., trečiadienis, 21:24 val.)"Tophouse & Amafora" krepšininkai tapo "Aukso" lygos, trečiosios vietos laimėtojais! (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 11:56 val.)