ASU vs Resmila ‒ 2 (76:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“

2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 23:15 val., peržiūros: 909

Balandžio 10 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2016 aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU“ priemė svečius „Resmilą – 2“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 3:1 pirmavo „ASU“. Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes rezultatas buvo lygus (5:5). „ASU“ taškus rinko baudų metimais, o „Resmila – 2“ pataikę porą tritaškių ir dvitaškių pamažu didino persvarą. Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Resmilos – 2“ pranašumas padidėjo iki devynių taškų (8:17).

Prasidėjus antram kėliniui „Resmila – 2“ padidino persvarą dviem taškais (8:19). Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė ir „ASU“ (10:19). Penktą minutę, po dviejų taiklių „Resmilos – 2“ dvitaškių svečių persvara padidėjo iki 13 taškų (10:23). Įpusėjus kėliniui minutės pertraukėlės paprašė „ASU“. Po jos penkis taškus be atsako pelnė „ASU“ (15:23). Aštuntą minutę „Resmilos – 2“ persvara padidėjo iki 10 taškų (20:30). Ketvirčio pabaigoje „ASU“ pavyko sumažinti varžovų persvarą iki penkių taškų (25:30).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „ASU“. Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako, po kurių jie buvo priekyje rezultatu 32:30. Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Resmila – 2“ (32:32). Vėliau komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (48:44), o „Resmila – 2“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti šeimininkų persvarą iki dviejų taškų (50:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus keturias minutes penkių taškų persvarą turėjo „ASU“ (60:55). Penktą minutę spurtą pradėjo „Resmila – 2“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (60:61). Vėliau komandos žaidė lygiai, o tik paskutinės kėlinio minutės viduryje „Resmilai – 2“ pavyko įgyti trijų taškų persvarą (64:67). Visgi baigiantis kėliniui taiklus šeimiminkų tritaškis išlygino rungtynių rezultatą (67:67).

Prasidėjus pratęsimui du taškus pelnė svečiai (67:69). Netrukus „ASU“ pasivijo ir pralenkė varžovus (71:69). Sužaidus tris minutes dviejų taškų persvarą turėjo „ASU“ (73:71). Vėliau komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (75:73).Likus pusei minutės iki pratęsimo pabaigos baudos metimu „ASU“ padidino persvarą iki trijų taškų (76:73). Visgi likus mažiau nei 10 sekundžių iki pratęsimo pabaigos taikliu tritaškiu metimu „Resmila – 2“ rezultatą išlygino. „ASU“ mestas tritaškis buvo netaiklus, o su galutiniu rungtynių švilpuku du taškus pelnė „Resmila -2“ (76:78).

“Resmila – 2“ pateko į ketvirtfinalį, kur žais prieš „RVG“ ir Baltijos „Mirtinų pingvinų“ poros nugalėtojais

“Resmilos – 2“ treneris R.Vaitasius: „Rungtynės buvo tikrai geros. Susitiko dvi vienodo lygio komandos. Mes geriau pradėjome rungtynes, bet varžovai nuo antro kėlinio labai suaktyvino gynybą. Buvo labai sunku. Išsibaudavo mūsų du pagrindiniai žaidėjai ir mums trūko jėgų. Atidavėme visas jėgas kiek turėjome ir laimėjome. Tikrai nenorėjome baigti rungtynių taurėje aštunfinalyje.“

ASU: Giedrius Šreiberis – 22 tšk. (19 atk. kam., 12 išpr. praž.), Martynas Malinauskas – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Augustas Miliauskas – 9 tšk.

Resmila ‒ 2: Kęstutis Aleksandravičius – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Edgaras Jauneika – 16 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Šiukščius – 10 tšk.

„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 20:53 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)Užnugaryje varžovus laikiusi „Resmila ‒ 2“ po banguotos kovos iškovojo pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:45 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)