Kauno liberalai vs ASU (68:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus.

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:54 val., peržiūros: 920

Balandžio 3 dieną, Kauno centro sporto mokykloje, susitiko dvi Pavasario „Sportturas“ taurės komandos vietos „Kauno Liberalai“ ir svečiai „ASU“ krepšininkai. Šias rungtynes, didžiąją laiko dalį pirmavę „Kauno Liberalai“, šventė pergalę rezultatu 68:55 (19:12 13:19 18:12 18:12)

Rungtynės prasidėjo lygia kova ir sužaidus penkias minutes rezultatas buvo 8:7 šeimininkų naudai. Likusį kėlinį, „Kauno Liberalai“ komanda užbaigė atkarpa 11:5 ir po dešimties minučių turėjo 7 taškų pranašumą. 19:12

Antrajame ketvirtyje svečiai atrodė drausmingiau. Po dviejų sužaistų kėlinio minučių komandas skyrė tik du taškai. Nors ir „Kauno Liberalai“ krepšininkai, po varžovų priartėjimo, inicijuoti Tadas Ališauskas reidų į baudos aikštelę, pasidarė 6 taškų pranašumą, tačiau šeimininkams nepavyko susikrauti ryškesnės persvaros prieš ilgąją pertrauką. Po 2 kėlinių priekyje, minimaliu pranašumu, „Kauno Liberalai“ 32:31

Po ilgosios pertraukos, pailsėję, šeimininkai sugrįžo su sėkminga atkarpa 8:2 ir vėl susigrąžino pranašumą, kurį sugebėjo išsaugoti iki trečiojo kėlinio galo ir prieš paskutinį kėlinį pirmavo rezultatu 50:43.

Paskutiniajame kėlinyje „ASU“ komanda ne tik nesugebėjo pasivyti varžovų, tačiau dar labiau atitolo ir pergale džiaugėsi šeimininkai rezultatu 68:55

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 14 tšk., Tadas Ališauskas – 11 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd.), Paulius Giedraitis – 11 tšk.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Malinauskas – 12 tšk., Marius Trumpickas – 8 tšk. (15 atk. kam.)

Raimundas Miladauskas: Žaidė dvi stipriausios pogrupio komandos, tik labai keista, kad jos abi žaidė dėl antros vietos. Abi sugebėjo pralošti vienai komandai. Varžovai pralošė, nes nesusirinko pilna jų sudėtis, o mes tragiškai puolėm. Šiandien buvo pačios rimčiausios, solidžiausios rungtynės pagal išpildymą – iš visų sužaistų pogrupyje. Mūsų pergalę lėmė tai, kad susitvarkėm su jų 12 numeriu Evaldu Vaitkumi. Faktiškai jį visiškai išjungėm iš žaidimo. Jis bandė žaisti savo žaidimą iš perimetro, vėliau ir centruoti, kai pamatė, kad mūsų mažas žaidėjas jį dengia. Šiame visame turnyre mūsų arkliukas yra gynyba.

„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 23:09 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 10:20 val.)