ASU vs BC „Ambi“ (73:53)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ be didesnio vargo palaužė BC „Ambi“

2016 balandžio 01 d., Penktadienis, 10:20 val., peržiūros: 819

Ketvirtadienį, kovo 31 dieną, ASU sporto salėje įvyko Pavasario „sportturas“ taurės 2016 rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „ASU“ bei svečių BC „Ambi“. „ASU“ ekipa nuo pat rungtynių pradžios atrodė kiek geriau nei jų varžovai ir mažais žingsneliais bėgdavo į priekį. Didinti pranašumą jiems lengviau sekėsi, kadangi jie nevenkdavo pabėgti į greitą puolimą. Tai buvo ko gero didžiausias šeimininkų ekipos pranašumas, o tai leido „ASU“ komandai po truputį didinti savo pranašumą, o galiausiai ir pasiekti triuškinamą pranašumą.

Rungtynės prasidėjo gan atkakliu komandų žaidimu ir pirmaujanti komandos keitėsi kelis kartus. Vėliau „ASU“ ekipai pavyko kelis kartus sėkmingai užpulti bei įgyti septynių taškų pranašumą. Tuomet, prieš pat kėlinuką pabaigą, kiek sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Ambi“ ekipa, kuri pelnė penkis taškus paeiliui ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė šeimininkų ekipa ir po pirmojo ketvirčio turėjo keturių taškų pranašumą – 16:12. Antrąjį kėlinuką dviem taikliais dvitaškiais pradėjo šeimininkų ekipa ir įgijo jau aštuonių taškų atotrūkį. Tuomet pirmuosius taškus ketvirtyje pavyko pelnyti ir svečių ekipai, o nuo to laiko komandos pradėjo žaisti taškas į tašką, tad skirtumas per daug nekito. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, „ASU“ pranašumas siekė penkis taškus, tačiau kėlinuką jie užbaigė 6:0 atkarpėle ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau dviženklį pranašumą – 34:23.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo „Ambi“ ekipa, kuri vis tirpdydavo atsilikimą iki aštuonių taškų. „ASU“ ekipa niekaip neleido savo varžovams priartėti kiek arčiau, o vėliau ir pati „Ambi“ ekipa strigo puolime ir gynyboje, kas leido šeimininkams surengti 9:0 spurtą ir įgyti jau 18-os taškų pranašumą. Kėlinuką vos sėkmingiau užbaigė svečiai, kuriems pavyko keliais taškais sumažinti atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:39. Ketvirtąjį kėlinį „ASU“ ekipa pradėjo 7:0 spurtu ir įgijo jau 23-jų taškų pranašumas, kas praktiškai ir sudėjo visus taškus ant „i“ šiose rungtynėse. Vėliau komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Taigi, ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas, o užtikrintą pergalę šventė aikštelės šeimininkai, rezultatu 73:53.

E. Lipaugmilienė („ASU“):
„Svarbiausia, kad buvo mūsų įprasta salė. Gal geriau šiandien žaidėme už priešininkus, nors ir tai padrikas mūsų žaidimas buvo. Bet laimėjom, nežinau dėl ko. Tiesiog šiandien stipresni buvome“.

V.Čypas (BC „Ambi“):
„Dviejų dalykų mums šiandien trūko – taiklumo ir ūgio. Jie aukštesni, neleido mums kartoti metimų. Sveikinu su pergale „ASU“ komandą“.

ASU: Evaldas Vaitkus – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Skirmantas Kadziauskas – 13 tšk., Marius Trumpickas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Gytis Šiušė – 12 tšk., Vaidotas Levanauskas – 11 tšk.

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Povilaitis – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Dulinskas – 6 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„ASU“ nesunkiai įveikė „Randerio“ ekipą (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 23:09 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ perlipo BC „Ambi“ barjerą (2016 balandžio 08 d., penktadienis, 22:53 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)BC „Ambi“ užtikrintai susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 00:10 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)