Sportija vs Resmila ‒ 2 (56:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 20:53 val., peržiūros: 1192

Kovo 30 dieną, 18:45 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 komandos „Sportija“ (šeimininkai) ir „Resmila ‒ 2“ (svečiai). Nors rungtynių pradžia buvo gana lygi, bet jau pirmojo kėlinuko metu „Resmila ‒ 2“ sugebėjo nutolti. Tiesa, svečių pranašumas ilgą laiką buvo nedidelis ir siekė maždaug 6-10 taškų, bet ketvirtame kėlinuke „Resmila ‒ 2“ tarsi įjungė aukštesnę pavarą, kol galiausiai varžovus lenkė jau ir triuškinamu skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:82.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi ir nerezultatyvi. Abi komados sunkiai rinko taškus, o gana greitai ėmė ryškėti „Resmila ‒ 2“ ekipos pranašumas kovojant dėl kamuolių. Vienos atakos metu svečiai net 5 kartus sugebėjo atsikovoti kamuolį, kol galiausiai pelnė taškus. Būtent tai ir padėjo jiems nutolti, bei pasiekti nedidelį pranašumą. Nors „Sportija“ sugebėjo stabilizuoti situaciją aikštelėje, bet dabar jiems teko visą laiką vytis nutolusius varžovus, o tarp komandų dažniausiai išsilaikė 6-10 taškų skirtumas. Iki pat ilgosios pertraukos „Resmila ‒ 2“ neužleido turimų pozicijų ir pirmavo rezultatu 31:41.

Antroje rungtynių dalyje viskas vyko kone identiškai. Dabar ir vėl komandos žaidė nerezultatyviai, gana sparčiai augo pražangų skaičius, o svečiai vis dar turėjo solidų pranašumą savo rankose. Nors „Sportija“ tikrai neblogai pataikė iš toli, tačiau kitose statistikos kategorijose tikrai neatrodė niekuom pranašesni už varžovus, o dažnai jiems net ir nusileisdavo. Prasta kova dėl kamuolio ir silpnokas darbas gynyboje šeimininkams nieko gero nežadėjo. „Resmila ‒ 2“ ne vieną kartą pelnė lengvus taškus reidais link krepšio, o rungtynių pabaigoje jiems dar ir atsirišo krepšys atakuojant nuo tritaškio linijos. Skirtumas labai greitai augo, kol paskutinėmis sekundėmis pasiekė ir rekordinę – 26 taškų ribą. „Resmila ‒ 2“ galingai finišavo ir laimėjo dvikovą rezultatu 56:82.

Regimantas Vaitasius („Resmila ‒ 2“):

„abi komandos yra gana panašaus pajėgumo, o šiandien, kaip ir varžovams, mums buvo labai reikalinga pergalė, todėl stengėmės gynyboje, kovojome“.

Sportija: Darius Didžiūnas – 14 tšk., Tadas Vaitkūnas – 11 tšk., Lauras Mizgeris – 10 tšk.

Resmila ‒ 2: Kęstutis Aleksandravičius – 22 tšk., Gintaras Petrauskas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Edgaras Jauneika – 14 tšk. (15 atk. kam.), Regimantas Vaitasius – 11 tšk.

„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Resmila ‒ 2“ pratęsimo pabaigoje palaužė „ASU“ (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 23:15 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)Įtemptose rungtynėse „Vilkai“ įveikė „Sportiją“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Vos penkiese žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Sportija“ ekipos pasipriešinimą (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:20 val.)Užnugaryje varžovus laikiusi „Resmila ‒ 2“ po banguotos kovos iškovojo pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:45 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)