Skroblų alėja vs Kauno švara (80:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą

2022 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:21 val., peržiūros: 325

Lapkričio 9 d., trečiadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (1-0) ir „Kauno švara“ (0-0) ekipų.

Rungtynes „Kauno švara“ pradėjo spurtuodami 0:7, bet dėka penkių tolimų metimų „Skroblų alėja“ sugebėjo ne tik pasivyti, bet ir paskutinėmis sekundėmis taiklaus M. Vitkausko tolimo šūvio dėka, laimėjo pirmąjį kėlinį 19:18.

Antrajame kėlinyje po E. Rinkevičiaus tritaškio šeimininkai tolo iki 29:24. Vėliau „Skroblų alėja“ dar tolo iki septynių taškų, bet „Kauno švara“ dviem tritaškiais tirpdė skirtumą iki 39:37.

Trečiame kėlinyje po M. Sinkevičiaus tolimo šūvio „Skroblų alėja“ tolo septyniais taškais. Bet kėlinio pabaigoje J.Tumpa tritaškiu vėl sumažino skirtumą. Po trijų kėlinių 57:53.

Lemiamame kėlinyje „Kauno švara“ likus 40 sekundžių iki kėlinio pabaigos mažino skirtumą iki minimumo, tačiau M.Vitkauskas baudų metimais vėl atstatė persvarą iki trijų taškų. Paskutinė ataka priklausė svečiams, tačiau ji buvo nesėkminga. Galutinis susitikimo rezultatas 80:77 (19:18, 20:19, 18:16, 23:24).

Gediminas Jakuška

„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų alėja“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus prieš „Lympo“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:44 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:34 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)