Skroblų alėja vs Gemavila (88:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ susitvarkė su „Gemavila“ ir pirmo etapo varžybose išliko nepralaimėję

2023 sausio 11 d., Trečiadienis, 20:28 val., peržiūros: 244

Sausio 11 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (7-0) ir „Gemavila“ (1-4) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Skroblų alėja“ trimis tritaškiais iškart šovė į priekį ir įgijo dviženklį pranašumą 15:4. Nors šeimininkai dar didino savo pranašumą iki keturiolikos taškų, tačiau „Gemavila“ metimais iš po krepšio švelnino savo deficitą iki 24:17.

Antrajame kėlinyje „Gemavila“ iškart mažino savo skirtumą iki 29:28, bet šeimininkai vėl greitai nutolo septynių taškų pranašumu. Visgi, kėlinio pabaigoje svečiai surengė spurtą, laimėjo atkarpą 2:14 ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 46:51.

Trečią kėlinį „Skroblų alėja“ pradėjo spurtu 9:0 ir persvėrė rungtynių svarstykles 55:51. Nors po dviejų tikslių tritaškių svečiai vėl pirmavo, bet kėlinio antroje pusėje „Skroblų alėja“ surengė dar vieną spurtą ir pasibaigus trečiajam kėliniui vėl atstatė dviženklį pranašumą 74:60.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo aštuntą pergalę paeiliui. Galutinis susitikimo rezultatas 88:71 (24:17, 22:34, 28:9, 14:11).

Aivaras Pūras

„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Skroblų alėja“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus prieš „Lympo“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ ekipos tolimi metimai padėjo įveikti KM „Žalgiris“ krepšininkus (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Skroblų alėja“ naujus metus pradėjo įtikinama pergale (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 21:17 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas“ įveikė „Gemavilą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 25 d., antradienis, 20:15 val.)