Remza & Adotas vs Šernai (67:81)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą

2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 01:33 val., peržiūros: 1008

Trečiadienį T.Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmynebių rungtynės, kuriose susitiko "Remza & Adotas" (šeimininkai) ir "Šernai" (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios tarp ekipų vyko atkakli kova. Abi komandos demonstravo "kietą" žaidimą. Vis dėlto, "Šernų" ekipa vienu žingsneliu buvo priekyje, kur rungtynių pabaigoje susikrovė saugų pranašumą ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 67:81.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kur įpusėjus kėlinukui susikrovė keturių taškų pranašumą, tačiau svečiai pademonstravo puikią gynybą ir laimėjo atkarpą 16:2 bei įgijo dviženklį pranašumą ( 18:28). Besibaigiant kėlinukui "Remza & Adoto" ekipai pavyko apmažinti skirtumą tik iki devynių taškų – 21:30.

Antram kėlinukui prasidėjus aikštelės šeimininkai nieko nelaukę sugebėjo išlyginti rezultatą (33:33), tačiau svečiai po minutės pertraukėlės atstatė penkių taškų pranašumą. Vis dėlto, "Remzos & Adoto" ekipa sugebėjo apsiginti keletą ataką bei pataikė svarbius metimus, kur tai jiems leido prieš ilgąją pertrauką įgyti minimalų pranašumą. Rezultatas – 43:42.

Prasidėjus trečiam kėlinukui "Šernai" pradėjo "sausa" atkarpa, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 43:50). Toliau šeimininkams pavyko per keletą minučių išlyginti rezultatą. Likus žaisti apie tris minutes svečiai pademonstravo puikų puolimą, kur tai jiems leido įgyti dvylikos taškų pranašumą - 55:67.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi komandos sulėtino savo žaidimą, tačiau svečių pranašumas toliau augo. Aikštelės šeimininkai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį. "Šernų" ekipa išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 67:81.

Po laimėtų rungtynių "Šernų" ekipos treneris, A.Lapinskas, kalbėjo:" Viskas gerai. Laimėjome. Šiandien gerai praleidome antradienio vakarą."

Remza & Adotas: Arūnas Abromaitis – 24 tšk., Raimondas Baliūnas – 16 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 13 tšk. (18 atk. kam.)

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 32 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 20 tšk. (18 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Lapinskas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Šernai“ nugalėjo „Akademijos“ krepšininkus, kuriems sezonas jau baigtas (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:05 val.)„Forto Amicus ‒ Green Death“ vos neprisižaidė su „Remza & Adotas“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 02:13 val.)Kietoje kovoje pergalė atiteko „Remza & Adotas“ krepšininkams (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:49 val.)39 minutes atsilikinėję „Šilainiai“ sugebėjo pasiekti pergalę prieš „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:47 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Šernai“ antrą kartą nusileido „Makroflex“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:48 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)