Kauno savivaldybė & Policija vs Remza & Adotas (80:64)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“

2013 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 00:27 val., peržiūros: 1580

Lapkričio 10 dieną Kauno Centro Sporto Mokykloje įvyko 30+ lygos, „Vaigora“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės tarp „Kauno Savivaldybė & Policija“ (šeimininkai) ir „Remza & Adotas“ komandų. Pirmajame kėlinyje ženklų pranašumą demonstravo „Remza & Adotas“ krepšininkai, kurie po pirmo kėlinio pirmavo net 20 taškų – 26:6. Antrame kėlinyje šeimininkų krepšininkai sugebėjo beveik panaikinti turėtą deficitą ir po pirmosios rungtynių dalies svečiai pirmavo minimalia persvara – 40:38. Trečiame kėlinuke „Kauno Savivaldybė & Policija“ sugebėjo persverti rezultatą ir nutolti tolėliau nuo varžovų – 57:50. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:64 (6:26, 32:14, 19:10, 23:14).

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. Komandos vangiai rinko taškus ir nei viena nei kita komanda neturėjo pranašumo, tačiau tada svečiai spurtavo 14:0 po kurio skirtumas šoktelėjo iki 16 taškų (20:4). Likusią kėlinio dalį šeimininkai sugebėjo įmesti tik du taškus į kuriuos „Remza & Adotas“ krepšininkai atsakė dar vienu nedideliu spurtu 6:0. Po pirmojo kėlinio rezultatu 26:6 pirmavo „Remza & Adotas“ komanda.

Antrajame kėlinyje suaktyvėjo „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandos žaidimas ir deficitas pradėjo sparčiai nykti. Kėlinio pradžią, atkarpa 10:3 laimėję šeimininkai sumažino atsilikimą iki 13 taškų (16:29). Po šios laimėtos atkarpos sekė abiejų komandų rezultatyvios atakos, po kurių rezultatas per daug nesikeitė (20:36), tačiau tada „Kauno Savivaldybė & Policija“ komanda iššovė dar kartą ir laimėję dar viena atkarpą 16:2 jau kvėpavo svečiams į nugarą (36:38). Per likusį kėlinio laiką persvara išliko tokia pat ir „Remza & Adotas“ krepšininkai sugebėjo išlaikyti persvarą savo rankose – 40:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar viena labai sėkminga šeimininkų atkarpa, po kurios jie ne tik išsiveržė į priekį, bet ir šiek tiek nutolo nuo varžovų (47:40). „Remza & Adotas“ krepšininkai bandė susigrąžinti pranašumą, tačiau nesėkmingai. „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandos gynyba nedarė didesnių klaidų ir sugebėjo baigiantis kėliniui išlaikyti 7 taškų pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatu 57:50 pirmavo „Kauno Savivaldybė & Policija“ krepšininkai.

Ketvirtasis kėlinys, kaip ir trečiasis, prasidėjo dar viena gera šeimininkų atkarpa 14:2, po kurios jie nutolo jau dviženkle persvara (71:55). Per likusį laiką „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą nedarė labai didelių, grubių klaidų ir sugebėjo išsaugoti pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas – 80:64.

Po pergalės „Kauno Savivaldybė & Policija“ krepšininkų treneris sakė: "Trečios rungtynės, atsirado šioks toks susižaidimas, paskirstėme jėgas visiem keturiems kėliniams, manau tai lėmė mūsų pergalę."

Kauno savivaldybė & Policija: Tadas Ališauskas – 36 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Motiejūnas – 16 tšk., Gediminas Banaitis-Skrandis – 14 tšk. (5 išpr. praž.)

Remza & Adotas: Narūnas Čekaitis – 26 tšk. (25 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu pasiekė „30+“ lygos finalą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)Atsitiesti sugebėję „Kauno Savivaldybės & Policijos“ krepšininkai vistiek krito prieš „Akademiją“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:19 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)Įspūdingai atsitiesę „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkai palaužė „Šilainius“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:16 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno savivaldybė & Policija“ užtikrintai nužygiavo į pergalę (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 21:40 val.)