Remza & Adotas vs Šernai (63:65)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą

2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 00:17 val., peržiūros: 1252

2013-10-29 T.Ivanausko vidurinėje mokykloje įvyko "30+ lygos" "Vaigora" pirmenybių rungtynės tarp "Remza & Adotas"(šeimininkai) ir "Šernai"(svečiai) ekipų. Per pirmuosius 2 kėlinius susikrovę dviženklę persvarą "Šernai" trečiajame kėlinyje ją iššvaistė , bet po dramatiškos kovos iškovojo pergalę rezultatu – 65:63(16:17, 26:13, 4:23, 19:10).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Remza & Adotas" komandos dvitaškiu. "Šernai" atsakė dviem dvitaškiais bei tolimu metimu, ir rezultatas 7:2 svečių naudai. R.Baliūnas įmetė du taškus, I.Juškys taip pat du taškus su pražanga, sumažindami skirtumą iki 1 taško – 7:8, bet toliau svečiai įmetė 7 taškus, o šeimininkai atsakė tik vienu taikliu baudos metimu, ir skirtumas padidėjo iki 7 taškų – 8:15. Antroje pirmojo ketvirčio pusėje "Remza & Adotas" spurtavo 9:1 ir kėlinį laimėjo 17:16.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo rezultatyviai, pelnė 8 taškus iš eilės, o "Remza & Adotas" nepelnė nė taško. 24-17 "Šernai" išsiveržė į priekį. Pirmus taškus antrajame kėlinyje šeimininkams pelnė R.Baliūnas, svečiai atsakė taikliu metimu iš arti. Toliau abi komandos vėl apsikeitė taikliais metimais, po to "Šernai" pataikė du metimus iš vidutinio nuotolio, ir rezultatas šoktelėjo iki 9 taškų – 31:22. A.Kočius iš šeimininkų komandos įmetė iš toli ir šiek tiek sumažino atsilikimą, bet svečiai vėl pelnė 4 taškus iš eilės ir nutolo iki 10 taškų. Ž.Zakrasas sušvelnino skirtumą, įmesdamas iš tolimos distancijos – 28:35, bet A.Lapinskas taip pat pataikė iš toli, dar P.Juchnevičius įmetė dvitaškį, ir skirtumas padidėjo iki 12 taškų. Kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais, ir antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu 42:30 svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sužaidė atkarpą 13:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai, svečiai atsakė dviem taikliais baudų metimais ir dvitaškiu, vėl išsiverždami į priekį – 46:43. Bet po to iki kėlinio pabaigos "Šernai" nepelnė nė taško, o "Remza & Adotas" įmetė dar 10 taškų ir laimėjo kėlinį 53:46.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais A.Zigmantavičiaus dvitaškiais, ir skirtumas sumažėjo iki 3 taškų, po to ekipos apsikeitė dviem metimais iš arti, rezultatas 57:54 šeimininkų naudai. Įpusėjus kėliniui svečiai sumažino skirtumą iki minimumo – 59:58. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką, o svečiams pergalę išplėšė A.Zigmantavičiaus taiklus metimas iš toli. Rungtynės baigėsi – 65:63 "Šernų" naudai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Po ilgosios pertraukos susikrovėme didelę persvarą. Trečiajame kėlinyje užstrigome, per daug atsipalaidavome, niekaip nesisekė užpulti, bet mums pavyko iškovoti pergalę.

"Remza & Adotas": Narūnas Čekaitis – 17 tšk. (25 atk. kam., 7 išpr. praž.), Irmūnas Juškys – 14 tšk. (11 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 9 tšk. (8 rezult. perd.)

"Šernai": Andrius Zigmantavičius – 19 tšk., Paulius Atkočiūnas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Juchnevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Andrius Lapinskas – 11 tšk.

„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą. (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:26 val.)39 minutes atsilikinėję „Šilainiai“ sugebėjo pasiekti pergalę prieš „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 22 d., antradienis, 22:47 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido „Remza & Adotas“ komandai pasiekti pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Šernai“ nesunkiai nugalėjo „LVA ‒ IVNET“ ekipą (2014 sausio 10 d., penktadienis, 20:15 val.)„Šernai“ įrodė savo pranašumą prieš „Šilainius“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)16 taškų persvarą išbarstę „Remza & Adotas“ krepšininkai baigė pasirodymą šiame sezone (2014 kovo 25 d., antradienis, 22:49 val.)„Šernai“ neįveikė savo varžovų (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 00:05 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė negausiai susirinkusius „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Forto Amicus ‒ Green Death“ vos neprisižaidė su „Remza & Adotas“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 02:13 val.)