Kauno savivaldybė & Policija vs Remza & Adotas (74:45)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Kauno savivaldybė & Policija“ pervažiavo „Remza & Adotas“ komandą.

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 1256

Gruodžio 15 dieną įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kauno savivaldybė & Policija" ir "Remza & Adotas". Pirmajame kėlinyje šeimininkų ekipos žaidėjas G.Klimavičius trim tritaškiais pribloškęs oponentus padėjo savo komandai nuo pat pirmos minutės triuškinti varžovus. (19:12). Antrajame kėlinyje tendencija išliko, skirtumas vis augo. (41:24). Po tragiško trečiojo ketvirčio svečiams nebeliko vilčių pakovoti dėl pergalės. (63:33). Ketvirtajame kėlinyje tik penktąją minutę svečiams pavyko pelnyti taškus, tačiau tai nesutrukdė laimėti šį ketvirtį. Galutinis rungtynių rezultatas 74:45 skelbė lengvą "Kauno savivaldybė & Policija" pergalę.

Nuo pat rungtynių pradžios išryškėjo komandų lyderiai, šeimininkus į priekį tempė trys žaidėjai, svečius du, to ir buvo galima tikėtis, kadangi abi komandos turėjo tik po vieną atsarginį žaidėją. Trimis tritaškiais į priekį savo ekipą išvedęs G.Klimavičius, taip ir nebe užleido varžovams pirmaujančių pozicijos. Puikiai subalansuota šeimininkų ekipa, dominavo visose statistikos grafose, tik neblogas oponentų pataikymas neleido toli pabėgti. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19:12.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau varžovus gniuždė taikliais tritaškiai, per pirmąją rungtynių dalį jie pataikė 7 tritaškius iš 11 mestų, varžovai atsakė 3. Taip pat „Kauno savivaldybė & Policija“ šiame kėlinyje nepadarė nei vienos klaidos, tai taip pat įtakojo kad skirtumas greitai pasiekė 15 taškų. Svečių ekipoje ypač trūko kitų komandos žaidėjų indėlio, visus taškus pelnė du žaidėjai. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 41:24

Trečiajame kėlinyje savo šou surengė pirmaujančios komandos žaidėjas P.Motiejūnas, kuris pelnė 10 taškų ir padėjo visiškai sužlugdyti varžovus. Šį kėlinį „Remza & Adotas“ pralošė 13 taškų skirtumu ir paskutinis kėlinys abiems komandos liko tik formalumas. (63:33)

Ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavę šeimininkai pradėjo sau neįprastai dažnai klysti, tačiau varžovai tuo niekaip negalėjo pasinaudoti, pirmuosius taškus jie pelnė tik penktąją minutę. Per antrąją kėlinio pusę vaizdas pasikeitė, svečiai lengvai pelnydavo taškus, o šeimininkai perdaug nebesistengė puolime. „Remza & Adotas“ laimėjo šį kėlinį minimaliu skirtumu, tačiau per pirmus tris kėlinius susikrautas deficitas lėmė „Kauno savivaldybė & Policija“ pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:45.

Po rungtynių laimėtojų treneris R.Miladauskas sakė: Nors mūsų komandoje žaidėjai sunkiai renkasi į rungtynes, šis mačas buvo vienas iš brandžiausių. Prie mūsų prisijungė naujas įžaidėjas, kuris sustygavo žaidimą jis tapo gana stabilus.

„Remza & Adotas“ treneris A.Kočius sakė: Dauguma žaidėjų dar neatsigauna po laisvadienių, tad šiandien nebuvo nei nusiteikimo nei normalaus žaidimo. Varžovai šiandien buvo visa galvą geresni.

Kauno savivaldybė & Policija: Giedrius Klimavičius – 27 tšk., Paulius Motiejūnas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Gintautas Eirošius – 10 tšk.

Remza & Adotas: Raimondas Baliūnas – 13 tšk., Narūnas Čekaitis – 11 tšk., Arūnas Abromaitis – 11 tšk.

„Kauno Savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „Remza & Adotas“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 00:27 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu pasiekė „30+“ lygos finalą (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 20:14 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ 30+ lygos čempionai (2014 gegužės 03 d., šeštadienis, 00:37 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pusfinalį pradėjo pergalingai (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Šernai“ dviejų taškų skirtumu įveikė „Remza & Adotas“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Šernai“ nugalėjo „Remza & Adotas“ ekipą (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 01:33 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)