Feniksas vs Kauno technikos kolegija (77:55)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 01 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

„Feniksas“ saldžiai atsirevanšavo „Kauno technikos kolegijai“ ir išlygino serijos rezultatą (77:55)

2019 kovo 01 d., Penktadienis, 21:02 val., peržiūros: 622

Kovo 1d., Penktadienį, 19:30val., Žiburio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės, aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Feniksas“ ir svečiai – „Kauno technikos kolegija“. Pirmąsias serijos rungtynes laimėjo „KTK“ krepšininkai 75:70.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai išsiverždami 12:3, o antroje pirmojo kėlinio dalyje „Feniksui“ pavyko padidinti pranašumą iki dviženklio – 25:12. Antrąjį ketvirtį ekipos pradėjo apylygiai, tačiau šeimininkai sugebėjo išlaikyti turimą pranašumą. Įpusėjus kėliniui 8:0 atkarpą surengę „KTK“ sumažino atsilikimą iki 10-ies, tačiau pirmąją rungtynių dalį solidžiai užbaigę „Feniksas“ vėl padidino pranašumą iki 16 – 42:28.

Antroji rungtynių dalis vėl gi prasidėjo taškas į tašką, „KTK“ krepšininkams niekaip nepavyko pralaužti dviženklio taškų barjero, o įsismaginę šeimininkai trečiojo kėlinio pabaigoje surengė 9:0 spurtą ir susikrovė 27 taškų pranašumą – 64:37. Nors ketvirtąjame kėlinyje „KTK“ krepšininkams šansų atrodė mažai, jie vis gi sužaidė rezultatyviausią kėlinį ir sušvelnino galutinį rungtynių rezultatą – 77:55.

BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)