SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (58:85)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą

Aurimas Tamošiūnas "prišaudė" nerealių trajakų į suvalkiečių krepšį, ir buvo vienas ši svečių lyderių
2006 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:55 val., peržiūros: 4360

Šiandien (11.19) "Įmonių" lygoje sužaistose rungtynėse, nesunkią pergalę šventė "Elektromontuotojas", rezultatu 58:85, įveikęs namų arenoje (Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje) žaidusius "Suvalkijos želdinimo idėjas". Šeimininkų komanda pirmavo tik po pirmojo metimo, vėliau svečiai įgijo aiškią persvarą.

Pirmasis taškus rungtynėse, tritaškiu metimu pelnė namų komandos puolėjas V.Čižauskas, tai ir buvo vienintelis kartas, kai jo ekipa pirmavo. Svečių komanda demonstravusi tvarkingą komandini žaidimą spurtavo 1:14 ir pirmąjį kėlinį laimėjo 9:18.

Antrajame kėlinyje "Suvalkijos želdinimo idėjos" darė apmaudžias klaidas, kurias lengvais taškais paversdavę aikštės svečiai dar labiau padidino savo persvarą 21:35.

Komandos sugrįžusios į aikštę po ilgosios pertraukos atrodė degančios kovingumu. Trečiasis kėlinys buvo rezultatyviausias rungtynėse, per jį šeimininkų komanda pelnė 21 tašką, bet elektromontuotojai sumetė dar daugiau – 29. Nors "Suvalkijos želdinimo idėjos" ir sustygavo savo puolimą, bet ekipą į neviltį varė taiklūs priešininkų ekipos žaidėjo A.Tamošiūno tolimi metimai. Vien per šį kėlinį jis į varžovų krepšį įmetė 5 tritaškes "bombas".

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. Šeimininkų komanda, nors ir aktyviai palaikoma sirgalių bei ekipos draugų, nesugebėjo sumažinti skirtumo, jis po paskutinės rungtynių atkarpos padidėjo dar 5 taškais. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:85.

Po rungtynių pakalbinom nugalėtojų trenerį: "Pilnai susirinko komanda, atlikdami daugiau keitimų galim leist žaidėjams pailsėt, galim žaist."

Pralaimėjusios komandos treneris neprarado šypsenos lydėjusios jį ir per visas rungtynes: "Komanda nebuvo pasiruošusi, nusiteikusi varžyboms. Susitikom su stipresne komanda ir pamatėm savo tikrąjį lygį.".

"Elektromontuotojo" komandoje rezultatyvumu išsiskyrė A.Tamošiūnas, pelnęs 32 taškus (7/11 – dvitaškiai, 6/9 – tritaškiai, 6 rez. perdavimai) 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių M.Jacevičiaus sąskaitoje.

"Suvalkijos želdinimo idėjų" ekipoje pasižymėjo P.Čižauskas – 15 tšk. (6/16 – dvitaškiai, 5 perimti kamuoliai, 8 kl.), taip pat 12 tšk. pelnęs V.Čižauskas.
"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)"Elektromontuotojas" tęsia pergalių seriją (2006 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:12 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)Antroji "Elektromontuotojo" pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:24 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)