ELEKTROMONTUOTOJAS vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (89:79)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 28 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas

Marius Jacevičius (Elektromontuotojas) - rezultatyviausias susitikimo žaidėjas
2006 gruodžio 29 d., Penktadienis, 17:34 val., peržiūros: 4228
Paskutinėse šių metų rungtynėse ketvirtadienį Kauno technikos kolegijoje antrąjį kartą susigrūmė šeimininkų statusą turėjęs "Elektromontuotojas" bei "Suvalkijos želdinimo idėjos", kuriems tai buvo jau 2 rungtynės per dvi dienas žaidžiant penkiese. Pergalę, kaip ir pirmajame susitikime (85:58), rezultatu 89:79 šventė "Elektromontuotojo" krepšininkai. Lemiamas lūžis įvyko trečiojo kėlinuko pabaigoje, kuomet šeimininkai laimėjo atkarpą net 19:0. Šios pergalės dėka jiems pavyko pakilti į 5-ąją "Įmonių" lygos "C" pogrupio vietą bei laimėjimais susilyginti su laipteliu aukščiau esančiomis "Suvalkijos želdinimo idėjomis".

Rungtynes 5 taškais pradėjo Vytautas Čižauskas, tačiau į tai "Elektromontuotojas" atsakė spurtu 13:2 ir išsiveržė į priekį 6 taškais. Spurto metu šeimininkams itin sekėsi įvedinėti kamuolį po krepšiu stovinčiam Laimonui Putrimui, kuris ir užbaigdavo atakas. Per likusį laiką abi komandos apsikeitė sėkmingais antpuoliais ir skirtumas tarp komandų mažai tepasikeitė. Po pirmųjų 10 minučių "Elektromontuotojas" pirmavo 24:19.

Antrajame kėlinuke "Suvalkijos želdinimo idėjos" dar truputį padidino tempą ir sparčiai pradėjo vytis varžovus . Kėlinio viduryje jie juos ne tik pasivijo, tačiau po spurto 9:0 ir aplenkė (33:35). Dar vėliau, po poros svečių tritaškių, suvalkiečiai atitrūko jau 5 taškų persvara, kurią daugmaž ir pavyko išsaugoti iki ketvirčio pabaigos. Komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 47:51. Beje, per šį ketvirtį svečiai pelnė net 32 taškus bei nepadarė nė vienos klaidos.

Po pertraukos vėl prabilo "Suvalkijos želdinimo idėjų" snaiperiai, pataikę 3 tolimus metimus (2 – Darius Baniulaitis, dar vieną – Povilas Čižauskas) ir padidinę savo pranašumą iki solidžių 13 taškų. Tačiau vėliau jų puolimas užstrigo ir per likusį kėlinio laiką (6 minutes) jie nebepelnė nė taško. Žinoma, negalima nuvertinti ir "Elektromontuotojo" gynybos, kuri sukaustė varžovų lyderius. Per tas 6 minutes šeimininkai patys surinko 19 taškų ir vėl susigrąžino sau 6 pranašumą – 68:62.

Lemiamo ketvirčio metu suvalkiečiai vis bandė vytis savo varžovus, tačiau šių lyderio Aurimo Tamošiūno tolimi šūviai (pataikė 3) neleido net pagalvoti svečiams apie iniciatyvos perėmimą. Laikas vis tirpo ir tirpo, o ir "Suvalkijos želdinimo idėjų" nuovargis jau darė savo (jie visas rungtynes žaidė tik penkiese). Likus iki rungtynių pradžios 2 minutėms "Elektromontuotojas" turėjo 12 taškų pranašumą, kurio net neketino iššvaistyti ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:79.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų kapitonas Karolis Kolupaila teigė, jog svarbiausia pergalės priežastis buvo ilgesnis atsarginių suolelis. "Po pirmų lengvų rungtynių atėjom šiek tiek atsipalaidavę, dėl ko ir teko pakovoti" – dėstė jis.

Nesulaikomai "Elektromontuotojo gretose rungtyniavo Aurimas Tamošiūnas, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 6 rezultatyvius bei surinkęs 32 naudingumo balus, ir Marius Jacevičius, kurio sąskaitoje 28 taškai, 5 sugriebti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai. 15 taškų pridėjo Laimonas Putrimas.

Tarp pralaimėjusiųjų visi aikštelėje buvę žaidėjai pelnė dviženklį taškų skiačių. Daugiausiai pastebimi buvo Povilas Čižauskas (20 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos ir 29 naudingumo balai) bei Vytautas Čižauskas (22 taškai, 3 rezultatyvūs perdavimai). 15 taškų Dariaus Baniulaičio sąskaitoje (4/5 tritaškiai).

"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)Įtikinama "Kauno Autobusų" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:41 val.)