AUTROLIS vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (79:96)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 25 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę

Krepšį atakuoja "berniokas iš Suvalkijos lygumų" Povilas Čižauskas
2006 lapkričio 25 d., Šeštadienis, 17:13 val., peržiūros: 4497

Po dramatiškos kovos tarp "Autrolio" ir "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" nugalėtoją nulėmė paskutiniosios 10 žaidimo minučių. Rezultatu 96:79 trečiąją pergalę šventė "Suvalkijos Želdinimo Idėjos".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai – "Suvalkijos Želdinimo Idėjos", kurie iškart išsiveržė į priekį rezultatu 6:0. Pirmojo kėlinio eigoje įsižaidę "Autrolio" krepšininkai 3 taiklių tolimų metimų pagalba sugebėjo skirtumą sumažinti iki 2 taškų (13:15), tačiau kėlinui artėjant į pabaigą sekusi atkarpa 12:5 leido svečiams prieš antrąjį kėlinį susikaupti 9 taškų persvarą – 27:18.

Antrąjame kėlinyje svečių skirtumas nustojo augti ir kova vyko taškas į tašką. Viso ketvirčio metu didžiausia atkarpa be atsako kurios nors ekipos naudai siekė tik 4 taškus. Šis apylygis kėlinys baigėsi 2 taškų "Autrolio" persvara (22:20). Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 47:40 toliau pirmavo "Suvalkijos Želdinimo Idėjos".

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliu Viliaus Valiulio ("Autrolis") tolimu metimu, po kurio skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Kėliniui įpusėjus aikštės šeimininkams pavyko išlyginti, o netrukus ir pirmą kartą šiose rungtynėse persverti rezultatą savo naudai – 59:57. Sėkmingiau sužaidę paskutiniąsias minutes "Autrolio" krepšininkai laimėjo kėlinį rezultatu 28:17 ir išėjo ilsėtis turėdami 4 taškų persvarą – 68:64.

Prasidėjus paskutiniąjam ketvirčiui vadžias į savo rankas nuo pat pirmųjų sekundžių peremė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" krepšininkai. Komandos išgelbėtoju tapo Povilas Čižauskas, kurio 3 tolimi taiklūs metimai iš eilės, bei dvitaškis su pražanga leido komandai ne tik išsiveržti į priekį, bet ir įgyti 6 taškų persvarą. Vilius Valiulis į tai iškart atsakė tolimu metimu, tačiau poto sekęs 12:0 svečių spurtas galutinai "palaidojo" "Autrolio" viltis iškovoti pergalę. Rungtynes rezultatu 96:79 laimėjo "Suvalkijos Želdinimo Idėjos". Tai buvo trečioji ekipos pergalė šiame sezone, o "Autrolis" patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą.

Nugalėtojų treneriu šį vakarą buvęs Darius Baniulaitis sakė: "Povilas labai gražiai sužaidė, įmetė visus tolimus metimus, todėl jį šiandien reikia kilnoti. Išvis šiandien labai graži gynyba buvo, žinoma gražiausia ketvirtąjame kėlinyje". "Autrolio" treneris Martynas Mozuraitis atsisakė ką nors komentuoti.

Įspūdingu pasirodymu "Suvalkijos Želdinimo Idėjas" į pergalę vedė Povilas Čižauskas. Jo sąskaitoje net 37 taškai (3 tšk. 7/7), 7 atk. kam, 6 rez. perd., 8 išprovokuotos pražangos, 41 naud. balas. Jam puikiai talkino Žilvinas Šalnaitis pelnęs 20 taškų, bei pridėjęs 12 atkovotų kamuolių ir 3 blokuotus metimus. "Autrolio" gretose labiausiai išsiskyrė Gytis Pakalniškis – 25 taškai, 14 atk. kam.. Edvinas Simanavičius ir Vilius Valiulis pridėjo atitinkamai 21 ir 18.

Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)