iV INTERNETAS VISIEMS vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (63:40)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 27 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo

2006 gruodžio 27 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 3851
Pirmosiose šiandienos rungtynėse po švenčių Stulginskio vidurinėje mokykloje susitiko dvi "Įmonių" lygos "B" pogrupio komandos – "iV Internetas visiems" bei "Suvalkijos želdinimo idėjos". "iV Internetas visiems" ekipai šventės praėjo ramiau ir jie sugebėjo gana lengvai įveikti suvalkiečius, kurių į rungtynes tesusirinko penkiese, rezultatu 63:40. Rungtynės buvo gana nerezultatyvios dėl mažo komandų taiklumo, o pagrindinį pranašumą šeimininkai įgijo tik antroje rungtynių dalyje. Šios pergalės dėka jie sugebėjo susilyginti taškais su savo varžovais ("Suvalkijos želdinimo idėjomis") ir dalijasi 3-4 vieta pogrupyje.

Rungtynės prasidėjo abejų komandų sėkmingomis atakomis, tačiau po to žaidimas šiek tiek aprimo ir ekipos stengėsi rengti kuo ilgesnes atakas nesistengdamos pernelyg skubėti. Šio kėlinuko metu nė vienai komandai nepavyko įgyti solidesnės persvaros ir po pirmųjų 10 minučių "Suvalkijos želdinimo idėjos" pirmavo minimaliu pranašumu – 17:18.

Antrajame ketvirtyje dar labiau įsivyravo gynybinis krepšinis – komandos priversdavo savo varžovus dažnai klysti bei mesti iš nepatogių padėčių. Taškus jos dažniausiai rinkdavo tik baudų metimais. "iV Internetas visiems" sugebėjo pradžioje kėlinuko laimėti atkarpą 7:2 ir persverti rezultatą savo naudai, įgydami 4 taškų pranašumą. Per likusį laiką jiems pavyko išsaugoti atotrūkį ir komandos patraukė ilsėtis rezultatui esant 30:28.

Po pertraukos šeimininkai dar labiau suaktyvino savo žaidimą gynyboje, neleisdami jau taip lengvai nardyti varžovų žaidėjams po krepšiu. Tuo tarpu "Suvalkijos želdinimo idėjų" žaidėjams po truputį jau reiškėsi nuovargis. Jie kartais po savo netaiklių metimų nesugebėdavo laiku grįžti link savojo krepšio ir varžovai lengvai pelnydavo taškus. "iV Internetas visiems" po truputį vis didino savo pranašumą ir prieš lemiamą atkarpą, kaip tokiose nerezultatyviose rungtynėse, turėjo jau solidų 8 taškų atotrūkį – 44:36. Beje, šio kėlinio metu traumą patyrė Tadas Vasiliauskas ("iV Internetas visiems"), aikštėje daugiau ir nepasirodęs.

Lemiamo kėlinuko pradžioje svečiai pradėjo daryti nedovanotinas klaidas bei sunkiai rado savo komandos lyderį – visi žaidėjai šaudė pro šalį. Tuo netruko pasinaudoti varžovai, kurie laimėjo atkarpą 9:0 ir atitrūko jau 17 taškų. Rungtynių likimas buvo lyg ir nulemtas. Vėliau svečiai pelnė 4 taškus iš eilės, tačiau į šį jų spurtą "iV Internetas visiems" atsakė 10 "sausų" taškų ir per likusį laiką patys nepraleido nė taško. Rungtynes jie laimėjo rezultatu 63:40.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Audrius Navickas teigė, jog komanda po truputį pradeda įsibegėti, ir prižadėjo, kad "Kauno autobusų" komandai prieš juos lengva nebus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo vienas iš šeimininkų lyderių Gražvydas Davidavičius, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 10 kamuolių, ir surinkęs 23 naudingumo balus. 16 taškų pridėjo Matas Narbutas, o likusių žaidėjų indėlis buvo menkesnis.

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Povilas Čižauskas, kurio sąskaitoje 20 taškų, 10 sugriebtų kamuolių po krepšiu, 3 perimti, 7 išprovokuotos bei 21 naudingumo balas. Jam padėti stengėsi ir Mindaugas Ambrasas (8 taškai, 10 atkovotų).
"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)