AUTROLIS vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (67:68)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 06 d., Šeštadienis, 15:20 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę

Deimanto Roveršteino (SŽI) taiklus tritaškis lėmė svečių pergalę
2007 sausio 06 d., Šeštadienis, 19:02 val., peržiūros: 4452
Nesėkmingas šeštadienis buvo "Autrolio" ekipai, namuose susitikusiai su "Suvalkijos želdinimo idėjomis". Likus 3 sekundėms iki rungtynių pabaigos taiklų tolimą metimą pataikęs Deimantas Roveršteinas išvedė svečius į priekį minimalia persvara ir atnešė jiems pergalę.

Visą laiką rungtynės tęsėsi gana vienodai – ramiai, tačiau atkakliai – abi ekipos neskubėjo ir po truputį rinko taškus. Pradžioje šiokią tokią iniciatyvą turėjo šeimininkai – pirmas atkovotas kamuolys leido jiems pirmiems pelnyti taškus ir pesvara buvo jų pusėje, kol pirmasis kėlinukas baigėsi 4 taškų skirtumu.

Antrasis ketvirtis pradžioje buvo panašus ir šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki 8 taškų (30:22), tačiau po minutės pertraukėlės "Suvalkijos želdinimo idėjos" sukilo į spurtą 12:0 ir persvėrė rezultatą 34:30, o netrukus nuskambėjo ir švilpukas skelbiantis rungtynių vidurį ir 4 taškų pranašumą jau turėjo svečiai 32:36.

Trečioji atkarpa abiems ekipoms buvo gana sunki. Žaidėjai metė net 12 baudų metimų, nes pataikyti "iš žaidimo" vis nepavykdavo, o tuo tarpu svečiai dar ir suklydo 7 kartus. Vistik namų sienos labiau padėjo "Autroliui" ir jie laimėjo šį kėlinį 15:10 persverdami negausų rezultatą savo naudai 47:46.

Paskutinis ketvirtis buvo dinamiškesnis. Matydami tiksintį laiką ir nesikeičiantį skirtumą žaidėjai ėmė skubėti, nors šeimininkų kapitonas Martynas Mozuraitis ragino saviškius išlikti ramiais ir susikaupti. Dabar dauguma metimų pasiekdavo tikslą ir padaugėjo grumtynių dėl kiekvieno atšokusio kamuolio. Įpusėjus kėliniui suvalkiečiams pavyko išsiveržti 53:59, tačiau jiems problemų kėlė nesustabdomas Edvinas Simanavičius ir svečių persvara sumažėjo iki 1 taško o netrukus šeimininkai jau pirmavo 62:59. Tritaškiu atsakęs Deimatas Roveršteinas rezultatą išlygino ir vėl grąžino želdintojams viltį. Neliko skolingas ir Audrius Vaivada pataikęs tritaškį ir vėl išvedęs į priekį šeimininkus. Apsikeitus keliais metimais komandas skyrė tie patys 3 taškai ir Povilas Čižauskas turėjo galimybė sumažinti skirtumą iki minimumo, deja taiklus buvo tik 1 baudos metimas iš 2, nors dar buvo likę 20 sekundžių. Autroliui tereikėjo išlaikyti kamuolį iki galo, tačiau jie nusprendė rizikuoti ir perdavimas per visą aikštę buvo netikslus. Dabar tas pačias 20 sekundžių turėjo "Suvalkijos želdinimo idėjos". Apgalvota ataka davė rezultatą – 17 sekundžių išlaikę kamuolį svečiai pelnė tritaškį, kurio autorius Deimantas Roveršteinas persvėrė rezultatą, o pertraukėlės paprašę šeimininkai nieko padaryti nebesugebėjo – net 2 bandymai skriejo pro šalį ir pergalę šventė svečiai.

Po rungtynių "Autrolio" kapitonas M.Mozuraitis sakė: "Varžovai tikrai lygiaverčiai, rezultatas tai pasako. Mes tikrai stengėmės ir kovojom, tačiau kaip buvo, taip...". Tuo tarpu Povilas Čižauskas džiaugėsi kaip niekad gausiai susirinkusia savo komanda – jų šiandien buvo net 6.

28 taškus ir 24 naudingumo balus surinko Deimantas Roveršteinas ("SŽI"), 21 tašką pridėjo Povilas Čižauskas.

Šeiminkų gretose atitinkamai 25 ir 22 taškus pelnė ir po "dvigubą dublį" (13 ir 10 atkv. kam.) padarė Edvinas Simanavičius ir Audrius Vaivada.
"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)