Kautech ‒ 2 vs Skroblų alėja (85:81)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įnirtingoje kovoje triumfavo „Kautech ‒ 2“ krepšininkai

2023 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:37 val., peržiūros: 398

Sekmadienį, vasario 12 d., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „Kautech ‒ 2“ ir svečių „Skroblų alėja“.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu. Tiek viena, tiek kita komanda panašiai kūrėsi ir išnaudojo progas. Tą patį rodė ir rezultatas švieslentėje, po 10-ies sužaistų minučių rezultatas buvo – 24:26. Antrajame ketvirtyje kiek geriau sekėsi svečių komandai. Nuo pirmos ketvirčio minutės svečiai po truputį ėmė tolti nuo varžovų ir ketvirčio viduryje jau turėjo 9 taškų pranašumą. Antroje kėlino pusėje pavyko susiimti ir „Kautech ‒ 2 vyrams, tačiau labai sumažinti atsilikimo jiems nepavyko – 36:45.

Trečias ketvirtys vyko ta pačia nata kaip ir du pirmieji. Komandos visą ketvirtį kovėsi taškas į tašką, pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus per ketvirtį. Ketvirčio pabaigoje priekyje buvo šeimininkai – 59:55. Ketvirtajame ketvirtyje komandos toliau pešėsi taškas į tašką ir vedė link to, kad viskas spręsis rungtynių pabaigoje. Ketvirčio viduryje svečiams buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą, tačiau jiem nepavyko išlaikyti didesnio pranašumo dėl padarytų klaidų ir varžovai tuo pasinaudoję persvėrė rezultatą ir šventė pergalę rezultatu – 85:81.

9 rezult. perd.

Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 18:55 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)II lygos Mažosios taurės čempionai ‒ Kautech ‒ 2 (2023 birželio 02 d., penktadienis, 22:43 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)Pusfinalyje „Kautech ‒ 2“ pergalė ir lemiamos varžybos serijoje. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 20:23 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)