BC „Gazuotas pienas“ vs Dumblas (56:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 03 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Visas rungtynes pirmavę „Dumblas“ vos nepralošė rungtynių pabaigoje

2017 vasario 03 d., Penktadienis, 23:15 val., peržiūros: 1237

Vasario 3 dieną, 19:30 val., „Dainavos“ mokyklos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos BC „Gazuotas pienas“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Visas rungtynes pirmavę svečiai šventė svarbią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ ekipą. „Dumblas“ buvo įgiję net 17 taškų persvarą, bet šeimininkai nepasidavė ir ketvirtajame kėlinyje pranašumą buvo sumažinę iki 3 taškų, bet svečiai nepasimetė ir šaltakraujiškai sužaidę paskutinę ketvirto kėlinio pusę šventė pergalę.

Rungtynės prasidėjo netaikliais abiejų ekipų tolimais metimais. Didžiąją pirmojo kėlinio dalį svečiai buvo priekyje, po netaiklių šeimininkų metimų svečiai turėjo 5 taškų persvarą. Einant pirmam kėliniui į pabaigą BC„Gazuotas pienas“ pataikė keletą tolimų metimų ir išlygino varžybų rezultatą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 19:19.

Antrajame kėlinyje pagrindinė priežastis, kodėl svečiai įgijo 10 taškų persvarą, buvo tai, kad šeimininkai pradėjo žaisti invidualiai, o tai nedavė vaisių BC „Gazuotas pienas“ ekipai. Artėjant antrajam kėliniui į pabaigą svečiai ir toliau dominavo, o prieš trečiąjį kėlinį susikrovė 11 taškų persvarą (26:37).

Antroji rungtynių pusė vyko panašiai kaip ir antrasis rungtynių kėlinys. Žaidimo planas pas abi komandas išliko toks pats - svečiai ir toliau įrodinėjo šeimininkams, kas šiandienos varžybose švęs pergalę. Sužaidus daugiau nei pusę trečio kėlinio komandas skyrė jau 17 taškų persvara. Visgi trečiąjį kėlinį šeimininkai nenuleido rankų ir kovojo iki galo – prieš lemiamą ketvirtį turėjo 11 taškų deficitą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai pradėjo klysti, o BC „Gazuotas pienas“ klaidas paversdavo taškais. Sužaidus 38 minutes komandas skyrė tik 3 taškai. „Dumblas“ paprašė minutinės pertraukėles, bet tai nepadėjo – suklydę du kartus iš eilės svečiai suteikė progą šeimininkams sumažinti pranašumą, o gal net išlyginti varžybų rezultatą, tačiau BC„Gazuotas pienas“ tuo nepasinaudojo, o „Dumblas“ komanda šventė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“. Galutinis rungtynių rezultatas 56:65.

„Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška 23 tšk., Mantas Stankevičius 10 tšk. (15 atk. kam.), Lukas Sutkus 10 tšk. ( 5 rezult. perd.).

„Dumblas“: Tomas Pukelevičius 19 tšk., Lukas Steikūnas 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Grigalevičius 8 tšk. (11 atk. kam. 5 rezult. perd.), Tomas Jorudas 5 tšk.

Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Dumblas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo savo varžovų. (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 21:21 val.)„Huawei“ ekipos patekimą į B lygos ketvirtfinalį vainikavo P. Balčiūno galingas dėjimas rungtynių pabaigoje (2017 kovo 17 d., penktadienis, 21:49 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Dumblas“ be vargo įveikė savo varžovus. (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 12:03 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)