Užveža vs Skroblų alėja (53:80)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai

2023 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 22:10 val., peržiūros: 360

Balandžio 20 dieną "Kauno technologijų mokymo centro" sporto salėje įvyko II lygos antros aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Užveža" priemė svečius "Skroblų alėja". Užveža buvo laimėję pirmas aštunfinalio rungtynes rezultatu 86:69.

Pirmas dvi rungtynių minutes komandos žaidė lygiai (4:4). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Užveža" turėjo vieno taško persvarą (8:7). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais, o "Skroblų alėja" paprašė pirmos minutės pertraukėlės (10:9). Antroje kėlinio pusėje "Skroblų alėja" varžovus pasivijo (15:15).

Antro kėlinio pradžioje spurtą surengė "Skroblų alėja", kuri sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 15:22, o "Užveža" paprašė minutės pertraukėlės. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos "Skroblų alėjos" persvara buvo dar labiau padidėjus (21:33), o minutės pertraukėlės paprašė "Užveža". Kėlinio pabaigoje "Skroblų alėja" išlaikė 10 taškų persvarą (27:37).

Sužaidus dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 11 taškų (29:40). "Užveža" puolimas buvo užstrigęs – prasidėjus antrai klėinio pusei "Skroblų alėja" pirmavo rezultatu 29:42. Septintą minutę skirtumas šoktelėjo iki 18 taškų (33:51). Kėlinio pabaigoje "Skroblų alėja" išsaugojo 16 taškų persvarą (37:53).

Per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 19 taškų (40:59). Per likusį laiką užtikrintą persvarą išlaikė "Skroblų alėja" ir išlygino serijos rezultatą 1:1 (53:80).

13 taškų

„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Užvežai“ (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Skroblų alėja“ ketvirtame kėlinyje palaužė „ICE“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ pratęsime įveikė įveikė „Užveža“ komandą (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių pusė nulėmė „Skroblų Alėja“ pergalę (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Skroblų alėja“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus prieš „Lympo“ ekipą (2022 gruodžio 07 d., trečiadienis, 20:44 val.)II lygos mažosios taurės bronzininkais tapo „Užveža“ (2023 birželio 06 d., antradienis, 22:53 val.)