KM „Žalgiris“ vs Kauno švara (90:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno švara“ ekipą

2022 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 21:34 val., peržiūros: 330

Gruodžio 12 d., KM „Žalgiris“ sporto salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp KM „Žalgiris“ (2-2) ir „Kauno švara“ (0-4) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo KM „Žalgiris“, kurie iškart bėgo į priekį ir po dviejų taiklių T. Stankevičiaus tritaškių pirmavo 18:4. Vėliau jaunieji žalgiriečiai dar pridėjo tris tritaškius, o pirmą kėlinį baigė pirmaudami 29:17.

Antrajame kėlinuke M.Jakštys pasižymėjo galingu dėjimu iš viršaus, vėliau dar pridėjo ir tolimą metimą, po kurio šeimininkai tolo iki 45:25. Visgi, kėlinio pabaigoje atkuto ir svečių puolimas, kas leido priartėti iki keturiolikos taškų, bet kėlinį tolimu metimu pabaigė T.Stankevičius, po kurio metimo KM „Žalgiris“ išėjo į ilgąją pertrauką pirmaudamas 50:33.

Trečiajį kėlinuką „Kauno švara“ pradėjo spurtuodami 9:0 ir jau tolo iki 59:33. Visgi, kėlinio antroje pusėje „Kauno švara“ kiek priartėjo. Po trijų kėlinių 72:54.

Ketvirtame kėlinyjre porą tritaškių pataikė D.Žiaukas, o šeimininkams pavyko išlaikyti pergalingą pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 90:71 (29:17, 21:16, 22:21, 18:17).

Robertas Orenko

KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)„Skroblų alėja“ po permainingos kovos palaužė „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė KSM'93 ‒ Bulvarą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 20:00 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)KM „Žalgiris“ neturėjo vargo su „Lympo“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)KM „Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Pikenpoką“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:13 val.)KM „Žalgiris“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:44 val.)II lygoje: Užtikrinta krepšinio mokykla „Žalgiris“ pergalė prieš Klausučių „alaus darykla“ (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:59 val.)