iV INTERNETAS VISIEMS vs a1 ALTERNATYVA (83:66)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 26 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo

Remigijus Bardauskas veržiasi pro Matą Narbutą
2007 kovo 26 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 3395
"iV Internetas visiems" iškovojo nelengvą pergalę KKL "Iššūkio" taurėje ir pateko į ketvirtfinalį. Antrąsias tarpusavio rungtynes minimalia tarkų persvara laimėję "a1 Alternatyvos" krepšininkai šį kartą neatlaikė rungtynių įtampos ir patyrė pralaimėjimą 66:83 (15:31, 14:13, 20:11, 17:28).

Jau pirmame ketvirtyje "iV Internetas Visiems" spurtavo 22:0 ir įgijo solidžią persvarą (31:12). Visgi "a1 Alternatyva" kėlinį baigė tiksliu tolimu metimu ir šiek tiek sušvelnino savo atsilikimą.

Antrame ketvirtyje "iV Internetas visiems" turėtą pranašumą išsaugojo, tačiau po ilgosios pertraukos "a1 Alternatyva" sužaidė kelias sėkmingas atkarpas ir ištirpdė aikštelės šeimininkų pranašumą iki 6 taškų (49:55).

Paskutinėje žaidimo dalyje įtampa pasiekė apogėjų, kai J.Poderis ("a1 Alternatyva") už ginčus su arbitrais buvo nubaustas technine pražanga. Į šį incidentą reagavo komandos treneris G.Ilčiukas, kuris pakvietė savo komandos žaidėjus ant atsarginių žaidėjų suoliuko ir pareiškė nutrauksiąs rungtynes.

Visgi po kelių akimirkų G.Ilčiukas paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios į aikštelę jo auklėtiniai sugrįžo. Esminis lūžis, arba tiesiog aikštelės šeimininkų pergalės įtvirtinimas, būtent ir įvyko po šio incidento. Likusį rungtynių laiką "a1 Alternatyvos" žaidimas buvo grindžiamas emocijomis, o tuo naudodamiesi "iV Interneto visiems" krepšininkai tik didino savo pranašumą.

Paskutines 4 žaidimo minutes, po J.Poderiui skirtos techninės pražangos, "iV Internetas visiems" laimėjo 15:7.

Arbitrų darbą šį kartą vertino tik laimėjusi komanda – jie teisėjams skyrė po 9 balus. "a1 Alternatyvos" treneris G.Ilčiukas tik sarkastiškai šyptelėjo: "Tegul patys pasirašo sau pažymį".

G.Ilčiukas po rungtynių dėkojo savo komandos žaidėjams už pasiaukojimą, nors šypsenos jo veide įžvelgti nebuvo galima.

Tuo tarpu nugalėjusieji buvo kalbesni: "Stengėmės. Pradžioje pabėgome, vėliau jie užmėtė per aukštus žaidėjus, – kalbėjo A.Navickas. – Tačiau tolimesnėje žaidimo eigoje apsigynėme ir to pergalei užteko.

Nugalėtojams 24 taškus įmetė Matas Narbutas. 22 pridėjo Gražvydas Davidavičius, 14 – Vygantas Kasperavičius.

"a1 Alternatyvos" gretose rezultatyviausias buvo Kęstutis Pulokas, surinkęs 18 taškų. 13 įmetė Kęstutis Sakalauskas, 10 – Andrius Nanartonis.
"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)"a1 Alternatyva" nepasigailėjo "Autrolio" ekipos (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 21:47 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:25 val.)"A1 Alternatyva" namuose įveikė "Kauno Energetikos Remontą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 22:48 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiško ketvirto kėlinio ir pratęsimo parklupdė KER (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:21 val.)"a1 Alternatyva" neturėjo didesnių problemų kovoje su "Projektų Gama" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:57 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:38 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)