KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs a1 ALTERNATYVA (94:99)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"a1 Alternatyva" po dramatiško ketvirto kėlinio ir pratęsimo parklupdė KER

Audriaus Linkaus (KER) vadovaujamai komandai nepavyko pateikti staigmenos laimėti rungtynes trise
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 21:21 val., peržiūros: 5738

Remigijus Bardauskas ketvirto kėlinio pabaigoje pataikė tritaškį ir išplėšė pratęsimą, o jo vedama "a1 Alternatyva" 99:94 (20:19, 17:16, 15:19, 30:28, 17:12) palaužė "Kauno energetikos remonto" komandą.

Tai buvo vienos gražiausių atkakliausių šio sezono rungtynių. Rezultatas net 19 kartų buvo lygus, pirmaujanti komanda keitėsi 22 kartus, o ketvirto kėlinio pabaiga prilygsta aukščiausio lygio mačui.

Visą dvikovą penkiese rungtyniavę KER krepšininkai ketvirto kėlinio viduryje pirmavo 72:68, kai du R.Bardausko tritaškiai rezultatą persvėrė (72:74). Netrukus po to "a1 Alternatyva" atstovas Kęstutis Sakalauskas pelnė 5 taškus, o į tai KER atsakė vos vienu taikliu baudos metimu ir iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes svečiai pirmavo 79:73.

Įgiję didžiausią persvarą rungtynėse, "a1 Alternatyva" krepšininkai įkliuvo į KER gynybos gniaužtus. Svečiai kelis kartus nesugebėjo net persivaryti kamuolio į priešingą aikštės pusę, klysdami lygioje vietoje. Tuo naudodamiesi šeimininkai perimdavo vieną kamuolį po kito ir, priversdami varžovus prasižengti, baudų metimais pelnė 9 taškus iš eilės ir iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 5 sekundes pirmavo 82:79.

Paėmę minutės pertraukėlę, "a1 Alternatyva" suplanavo ataką, kurią per 3 sekundes tobulai įgyvendino. Išsimetę kamuolį ties vidurio linija, kamuolį jie perdavė ant baudų metimo linijos stovėjusiam Deividui Gudeliauskui, o pastarasis tuoj pat atmetė kamuolį ties tritaškiu atsidūrusiam R.Bardauskui. Šio ranko nesudrebėjo ir rezultatas tapo lygus – 82:82.

KER paskutinei atakai turėjo 2 sekundes ir vos nenubaudė aplaidžiai besigynusių svečių. Audrius Linkus paskutinę kėlinio sekundę visiškai laisvas atakavo iš tritaškio zonos, tačiau jo metimas tikslo nepasiekė.

Pratętsimą taikliu metimu pradėjo "a1 Alternatyva", tačiau KER atstovas Jonas Paužuolis į tai atsakė penkiais taškais iš eilės ir svarstyklės vėl kryptelėjo šeimininkų naudai – 87:84. Visgi netrukus Petras Aleksonis, o po kelių akimirkų – ir J.Paužuolis buvo priversti palikti aikštę dėl penkių asmeninių pražangų, ir šeimininkų viltys ėmė blėsti.

Likę kovoti trise prieš penkis, KER krepšininkai dar sugebėjo išsiveržti į priekį (92:91, po Igorio Konovalenko) tolimo metimo, tačiau po to K.Sakalauskas pelnė 4 taškus iš eilės, dvitaškį pridėjo R.Bardauskas ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Nugalėtojus į pergalę vedė K.Sakalauskas, pelnęs 30 taškų ir po krepšiais sugriebęs 12 kamuolių. R.Bardauskas pridėjo 19 taškų (5/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių), Kęstutis Pulokas – 17, o Tomas Kriaučiūnas – 10.

KER ekipai A.Linkus pelnė 36 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir išprovokavo 9 varžovų pražangas. J.Paužuolis pridėjo 23 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 10 išprovokuotų pražangų, o P.Aleksonio sąskaitoje – 22 taškai, 11 išprovokuotų pražangų, 5 perimti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:25 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:38 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)"A1 Alternatyva" namuose įveikė "Kauno Energetikos Remontą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 22:48 val.)"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)"KER" savo lyderiui gimtadienio proga padovanojo pergalę (2006 gruodžio 19 d., antradienis, 21:55 val.)"Projektų Gama" iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 30 d., antradienis, 22:26 val.)