a1 ALTERNATYVA vs AUTROLIS (91:62)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"a1 Alternatyva" nepasigailėjo "Autrolio" ekipos

2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 4074

Šį vakarą (02.18), "Vydūno" mokyklos sporto salėje vietos "a1 Alternatyva" priėmė svečius – "Autrolio" krepšininkus. Pergalę, be didesnio vargo, rezultatu 91:62 iškovojo šeimininkai. Jau po pirmojo kėlinio jų persvara siekė net 16 taškų. Tai buvo pirmoji "a1 Alternatyvos" pergalė antrajame etape iš tiek pat galimų. Tuo tarpu svečiams tai jau antroji nesėkmė iš eilės.

Tik per pirmąsias dvejas minutes buvo intriga, kuomet rezultatas buvo lygus – 3:3, 6:6. Vėliau aikštelėje pradėjo dominuoti šeimininkai. Galinga jų puolimo mašina pradėjo traiškyti bedantę priešininkų gynybą. Nesulaikomas buvo Remigijus Bardauskas, pelnęs 14 taškų ( 4/4 tritaškiai). „a1 Alternatyva“ laimėjo pirmąjį ketvirtį net 16-os taškų persvarą ir padėjo pamatus pergalei.

Antrajame kėlinuke žaidimas tapo apylygis. Svečiai nebeleido šeimininkams taip siautėti kaip rungtynių pradžioje. Kad ir kaip besistengtų „Autrolio“ žaidėjai, vistik jie pralaimėjo ir šią rungtynių dalį dviem taškais ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 18-os taškų deficitą.

Po pertraukos „a1 Alternatyva“ net neketino sustoti ir neleido priešininkams priartėti nė per žingsnį. Po trijų kėlinių skirtumas dar išaugo 6-iais taškais. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nelėmė ir tebuvo formalumas. Galutinę pergalę, rezultatu 91:62, šventė šeimininkai.

„a1 Alternatyvos“ treneris abiejų teisėjų darbą įvertino 10 balų, „Autrolio“ strategas P.Čižauskui skyrė 8 balus, o A.Atkočaičiui – 7.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Justas Poderis, pelnęs 18 taškų ( 18 naud.kfc.). 17 įmetė Remigijus Bardauskas ( 22 naud.kfc.). Po 14 taškų pridėjo Andrius Nanartonis ir Kęstutis Sakalauskas. Pastarasis dar atkovojo 12 kamuolių ( 19 naud.kfc.).

Svečių ekipoje nesulaikomas buvo Andrius Kulvičius, surinkęs 30 taškų ir sugriebęs 10 kamuolių ( 37 naud.kfc). 11 taškų Arūno Pažėros sąskaitoje.

Po rungtynių Adomas Piščialka („a1 Alternatyva“) teigė:“Abi komandos norėjo labai laimėti, tačiau sėkmė, fortūna ir profesionalumas lydėjo vieną ekipą“.

"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)"A1 Alternatyva" namuose įveikė "Kauno Energetikos Remontą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 22:48 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)"a1 Alternatyva" neturėjo didesnių problemų kovoje su "Projektų Gama" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:57 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:25 val.)"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:38 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno vandenų" ekipa (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)