STOKKER vs a1 ALTERNATYVA (57:86)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės

Su kamuoliu Mindaugas Jakutis (Stokker)
2006 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 20:38 val., peržiūros: 4330

Šiandien "a1 Alternatyvos" ekipa gana nesunkiai įveikė negausiai susirinkusius "Stokker" ekipos vyrus ir taip reabilitavosi po vakar skaudaus pralamėjimo "Kauno vandenims"

Rungtynių pradžia žadėjo gan įdomią ir atkaklią dvikovą. Nors susirinkę tik penkiese, šeimininkai neketino lengvai pasiduoti „a1 Alternatyvos“ krepšininkams ir sėkmingai priešinosi pirmąsias dešimt minučių. Svečių persvara siekė vos du taškus.

Tačiau antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pasikeitė iš esmės. Šeimininkai strigo varžovų gynybos gniaužtuose, kai tuo tarpu „a1 Alternatyvos“ žaidėjai taikliai metė vieną metimą po kito. Jų pranašumas ėmė sparčiai didėti. Nesulaikomas buvo Remigijus Bardauskas ( „a1 Alternatyva“) pelnęs 13 iš 24 komandos taškų. Jo dėka prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė gan solidus 16 taškų skirtumas.

Po pertraukos svečių puolimo mašina ir toliau veikė be priekaištų. Apmaudžiai klysdami „Stokker“ žaidėjai padovanojo ne vieną lengvą tašką. Šeimininkų deficitas augo kaip ant mielių, kol galų gale pasiekė 26-ių taškų ribą.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas. Visiems jau buvo aiškus nugalėtojas ir daugelis žaidėjų norėjo kuo greičiau pabaigti rungtynes bei skirstytis. Laimėję ir paskutinę dvikovos dalį trimis taškais, „a1 Alternatyvos“ komanda šventė galutinę pergalę rezultatu 86:57.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Kęstutis Sakalauskas, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius ( 27 naud.kfc.). Jam gerai talkino Remigijus Bardauskas, įmetęs 20 taškų ( 18 naud.kfc.) bei Edvinas Paškevičius, surinkęs 14 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių ( 14 naud.kfc.).

„Stokker“ komandoje nesulaikomas buvo Mindaugas Jakutis. Jo sąskaitoje 27 taškai ir 13 atkovotų kamuolių ( 17 naud.kfc.). 13 įmetė Linas Baibokas.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gintautas Ilčiukas kaip visada buvo linksmai nusiteikęs. „Pergalę lėmė mano debiutas“ – šypsodamasis teigė strategas. „O jei rimtai, tai noriu padėkoti vyrams už gražias rungtynes“ – pridūrė komandos vadovas.
"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)"a1 Alternatyva" nepasigailėjo "Autrolio" ekipos (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 21:47 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)"a1 Alternatyva" neturėjo didesnių problemų kovoje su "Projektų Gama" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:57 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiško ketvirto kėlinio ir pratęsimo parklupdė KER (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:21 val.)"A1 Alternatyva" namuose įveikė "Kauno Energetikos Remontą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 22:48 val.)"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:25 val.)"Antaras" ir toliau lieka be pergalių (2007 sausio 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)