a1 ALTERNATYVA vs iV INTERNETAS VISIEMS (95:94)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 18 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"a1 Alternatyva" po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo tęsia kovą "Iššūkio" taurėje

Vienų iš geriausių susitikimo žaidėjų Remigijaus Bardausko ir Mato Narbuto akistata
2007 kovo 18 d., Sekmadienis, 21:25 val., peržiūros: 3701

Išsiaiškinti kas stipresni, dviejų varžybų tarp "a1 Alternatyvos" ir "ĮV Internetas visiems" nepakako. Namuose žaidę "a1 Alternatyvos" krepšininkai po įnirtingos ir atkaklios kovos bei papildomų 5-ių minučių, rezultatu 95:94, atsirevanšavo "ĮV Internetas visiems" ekipai. Serijos rezultatas tapo 1:1 ir kad sužinoti kuri ekipa toliau tęs kovą dėl "Iššūkio" taurės bus žaidžiamas dar vienas mačas.

Dvikovos pradžia sėkmingiau susiklostė aikštelės šeimininkams. Jie pirmavo 7:0, 12:5. Svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Tuo tarpu jų varžovai pataikė vieną metimą po kito ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 26:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje „ĮV Internetas visiems“ spurtavo 16:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 34:30. „a1 Alternatyvos“ atakos nebuvo tokios sėkmingos kaip rungtynių pradžioje. Vistik, geriau sužaidę paskutines tris kėlinio minutes šeimininkai susigrąžino sau trijų taškų persvarą.

Po pertraukos komandos rungtyniavo taškas į tašką. Aikštėje vyravo didžiulė įtampa. Nei viena ekipa neleido priešininkams atitrūkti daugiau nei trimis taškais. Prieš paskutinią dvikovos dalį vos dviem taškais priekyje buvo svečiai.

Lemiamajame kėlinuke ir toliau kova vyko labai atkakliai. „ĮV Internetas visiems“ komandai buvo pavykę atitrūkti penkiais taškais, tačiau netrukus šeimininkai vėl juos pasivijo ir išlygino rezultatą. Likus žaisti 1 minutę Vygantas Kasperavičius („ĮV Internetas visiems“ ) pelnė du taškus bei realizavo baudos metimą taip išvesdamas savo ekipą į priekį 83:80. „a1 Alternatyva“ nepasimete ir jau kitoje atakojo taiklus Remigijaus Bardausko tritaškis atstatė lygybę – 83:83. Sėkmingai apsigynę, šeimininkai privertė varžovus pažeisti taisykles. Likus žaisti 1 sekundę Justas Poderis galėjo išplėšti savo komandai pergalę, tačiau abu jo baudos metimai skriejo pro šalį. Pratęsimas!

Per papildomas 5-ias minutes neišlaikė Audriaus Navicko („ĮV Internetas visiems“ ) nervai. Jis gavo dvi technines pražangas iš eilės ir buvo priverstas palikti aikštę. Įmetę baudos metimus šeimininkai turėjo minimalią persvarą, kurią pavyko išlaikyti ir iki dvikovos pabaigos. Svečiai išsibaudavo ir varžybas pabaigė būdami tik tryse. Likus žaisti 4 sekundes jie dar turėjo kamuolį, tačiau paskutinė ataka nebuvo rezultatyvi. Sunkią pergalę, vos vienu tašku 95:94, šventė „a1 Alternatyva“, taip išlygindama serijos rezultatą 1:1.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 5 balus, o svečiai – po 1.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kęstutis Sakalauskas, pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių ( 33 naud.kfc.). 21 tašką įmetė Remigijus Bardauskas.

„ĮV Internetas visiems“ ekipoje išsiskyrė Tadas Vasiliauskas, atlikęs trigubą dublį. Jo sąskaitoje 20 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų ( 22 naud.kfc.). Rezultatyviausiai žaidė Matas Narbutas, įmetęs 28 taškus ( 18 naud.kfc.). 23 taškus ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Gražvydas Davidavičius ( 21 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Gintautas Ilčiukas kalbėjo: „Labai džiaugiuosi kad vyrai šiandien parodė ką gali ir puikiai sužaidė. Visi rungtyniavo pasiaukojamai ir tai tikrai man patiko“.

Svečių atstovas Tadas Vasiliauskas trumpai ir aiškiai pasakė: „Sunkios varžybos, laukiam lemiamos kovos“.

"a1 Alternatyva" po dramatiško ketvirto kėlinio ir pratęsimo parklupdė KER (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 21:21 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)"a1 Alternatyva" neturėjo didesnių problemų kovoje su "Projektų Gama" (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 21:57 val.)"Šilduva" žengė pirmą žingsnį "Iššūkio" taurės finalo link (2007 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)"a1 Alternatyva" nepasigailėjo "Autrolio" ekipos (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 21:47 val.)"Agava" sulaukė varžovo "Iššūkio" taurės finale - "Šilduvos" (2007 balandžio 11 d., trečiadienis, 22:00 val.)"A1 Alternatyva" namuose įveikė "Kauno Energetikos Remontą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 22:48 val.)"ĮV Internetas visiems" sutriuškino "AKS & Nekturto" ekipą (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 21:30 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)