Plastena vs KKL Next Generation Select Team (95:114)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 birželio 15 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KKL Next Generation Select Team“ susitvarkė ir su „Plastena“ ekipos pasipriešinimu

2023 birželio 15 d., Ketvirtadienis, 20:18 val., peržiūros: 473

Birželio 15 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Vasaros lygos rungtynės tarp „Plastena“ (1-0) ir „KKL Next Generation Select Team“ (2-0) ekipų.

Pirmajame kėlinuke puikiai puolime žaidė „KKL Next Generation Select Team“ ekipa, kurios žaidėjai M.Mejaras ir G.Rumša pelnė atitinkamai 14 ir 11 taškų, kas leido kėlinį laimėti 22:31.

Antrajame kėlinyje įspūdingu dėjimu rungtynes papuošė A.Babelis, kėlinio pabaigoje dar vieną dėjimą pridėjo ir G.Rumša, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 43:56.

Trečiajame kėlinuke ir toliau abi ekipos puikiai žaidė puolime, nelabai kreipdamos dėmesio į gynybą. Po trijų kėlinių ir toliau dviženkle persvara pirmavo „KKL Next Generation Select Team“ 73:83.

Lemiamame kėlinyje po Š. Janušo keturių taškų paeiliui „Plastena“ priartėjo iki šešių taškų, bet į tai svečiai atsakė spurtu 0:11 ir užtikrintai pabaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 95:114 (22:31, 21:25, 30:27, 22:31).

Dovydas Nemeikša

„KKL Next Generation Select Team“ pasiekė eilinę pergalę (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:16 val.)„KKL Next Generation Select Team“ startavo itin solidžiai (2023 birželio 13 d., antradienis, 22:31 val.)„KKL Next Generation Select Team“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 19 d., pirmadienis, 21:47 val.)„KKL Next Generation Select Team“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2023 birželio 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Vasaros lygoje ‒ „KKL Next Generation Select Team“ dominavimas (2023 birželio 14 d., trečiadienis, 22:34 val.)Po atkaklios kovos į finalą pateko „KKL Next Generation Select Team“ ekipa (2023 liepos 03 d., pirmadienis, 22:13 val.)Vasaros lygos nugalėtojai ‒“KKL Next Generation Select Team“! (2023 liepos 05 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Plastena“ išvargo pergalę prieš „Volinta Energy“ (2023 birželio 21 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Plastena“ pasiekė užtikrintą pergalę (2023 birželio 23 d., penktadienis, 13:33 val.) „Plastena“ užtikrintai susitvarkė su „Dust2“. (2023 birželio 26 d., pirmadienis, 20:14 val.)