GZP – 2 vs Grande (88:77)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Lyderių akistatoje ‒ „GZP – 2“ pergalė prieš „Grande“

2018 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 940

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „GZP – 2“ ir svečių teisėmis atvykę „Grande“,

Rungtynes užtirkrinčiau pradėjo „GZP – 2“, kur greitai susikrovė pranašumą saugų. VIs dėlto, „Grande“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų ( 20:17). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „GZP – 2“ pradėjo spausti varžovus puolimo zonoje, kur varžovų klaidas paversdavo lengvais taškais. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo dviženklį atotrūkį – 47:36.

Po ilgosios pertraukos „GZP – 2“ toliau diktavo savo sąlygas ir po galingo P.Maciulevičiaus dėjimo „Grande“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 62:45). Svečiai niekaip neatrado savojo žaidimo, o šeimininkai palaikė stabilų žaidimą ir išlaikė turėtą pranašumą ( 66:50). Ketvirtme ketvirtyje svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ėmė mažinti skirtumą. Vis dėlto, rungtynių pabaigą „GZP – 2“ sužaidė užtikrintai ir privertė „Grande“ patirti pirmą pralaimėjimą, rezultatu – 88:77 (20:17, 27:19, 19:14, 22:27)

Dienos rungtynėse ‒ nesunki KM „Žalgirio“ pergalė prieš „Grande“ (2019 vasario 21 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Grande“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„GZP – 2“ išsivežė pergalę iš Kauno NTI-PN (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 20:06 val.)„GZP ‒ 2“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:10 val.)„GZP ‒ 2“ komanda ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 00:59 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „Grande“ ekipą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„GZP ‒ 2“ neturėjo vargo su „0Septyni“ (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Kovingai žaidę „GZP – 2“ po pratęsimo palaužė „Resmila.lt“ (96:90) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:43 val.)Puikiai sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „GZP – 2“ ekipos pergalę (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)