iV INTERNETAS VISIEMS vs a1 ALTERNATYVA (89:58)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą"

Su kamuoliu šeimininkų lyderis Gražvydas Davidavičius
2007 kovo 12 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 2895
Šįvakar, 19:30, A.Stulginskio vid. mokyklos sporto salėje "iv Internetas visiems" priėmė "A1 Alternatyva" ekipą. Pralaimėję pirmąją rungtynių atkarpą minimaliu skirtumu, šeimininikai susiėmė ir nugalėjo varžovus rezultatu 89:58.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Internetas visiems" – po šešių iš eilės Tado Vasiliausko taškų išsiveržę 6:0. Tačiau "A1 Alternatyva" netrukus persvėrė rezultatą 8:10. Toliau rungtynės vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje, likus keletui sekundžių, Kęstutis Sakalauskas baudos metimu išvedė svečių komandą į priekį rezultatu 19:20.

Prasidėjus antrajam kėlinukui vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis: sunkiai startavę "iv Internetas visiems" vyrai spurtavo 9:2 ir išsiveržė priekin rezultatu 28:22. Nuo šio momento aikštės šeimininkai ėmė diktuoti rungtynių eigą ir nebeatidavė iniciatyvos varžovams. Pasibaigus pusei rungtynių laiko, "A1 Alternatyva" jau turėjo trylikos taškų deficitą – 45:32.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje niekas per daug nepasikeitė. Šeimininkai gal būt labiau atsipalaidavo, žaidė ramiai, tik stengėsi nepaleisti rungtynių vairo iš savo rankų. Svečiams taip ir nepavyko sumažinti savo atsilikimo, jis tik padidėjo iki aštuoniolikos taškų – 63:45.

Paskutinysis kėlinys šiose rungtynėse tebuvo tik formalumas. Pirmojoje kėlinio pusėje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau antrojoje – "iv Internetas visiems" du kartus spurtavo 8:0 (16:2) ir užbaigė rungtynes turėdami jau trisdešimt vieno taško persvarą – 89:58.

Nugalėtojų komandoje šiandien visi trys lyderiai atliko po dvigubą dublį: Gražvydas Davidavičius – 27 taškai, 14 atk. kamuolių, Tadas Vasiliauskas – 21 taškas, 10 atk. kam.ir Matas Narbutas – 18 tšk., 10 atk.kam.
Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Remigijus Bardauskas, jis pelnė 20 taškų.

"iv Internetas visiems" įžaidėjas Matas Narbutas buvo patenkintas savo komandos pasirodymu. "Buvom šio mačo favoritai, gerai dirbom gynyboj, padėjom vienas kitam. Tikiuosi, kad kitose rungtynėse geriau žaisim ir puolime.." Komanda teisėjų darbą įvertino aštuonetu.
"A1 Alternatyva" ekipos strategas G.Ilčiukas nebuvo itin patenkintas arbitrais ir tedavė jiems po 2,5 balo.
"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"ĮV Internetas visiems" sutriuškino "AKS & Nekturto" ekipą (2007 vasario 21 d., trečiadienis, 21:30 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)"a1 Alternatyva" nepasigailėjo "Autrolio" ekipos (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 21:47 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)Labai svarbi "įV Internetas visiems" pergalė (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 23:06 val.)Daugiau negu triuškinanti "iV Interneto visiems" pergalė (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 21:28 val.)