LSMU vs Šernai (65:88)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„Šernai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU“ ekipą

2018 spalio 28 d., Sekmadienis, 19:07 val., peržiūros: 924

Sekmadienį LSMU sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „LSMU“ ir svečių teisėmis atvykę „Šernai“.

Rungtynės prasidėjo puikiu „Šernų“ startu , tačiau „LSMU“ atsakė tuo pačiu ir tarp ekipų užvirė atkakli kova, kur ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 24:25). Antrame kėlinyje toliau žaidėjai daugiau skyrė dėmesio puolimui nei gynybai. „Šernai“ pirmieji surengė keletą sėkmingų atkarpų ir atitrūko nuo varžovų, kur išlaikė dviženklį pranašumą iki ketvirčio galo – 40:50.

Po ilgosios pertraukos „Šernai“ apstotojo, o šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų., bet niekaip nesugebėjo panaikinti deficito. Ketvirtą kėlinuką „Šernai“ pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ir per tris minutes pasididino pranašumą iki 16 taškų. Po minutės pertraukėlės („LSMU“) svečiai toliau smaginosi puolime, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 65:88 (24:25, 16:25, 16:12, 9:26)

„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Šernai“ įveikė „Šilainių“ ekipą (2019 sausio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Šernai“ įveikė penkiese susirinkusius „LSMU“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Šilainiai“ neturėjo vargo su „LSMU“ krepšininkais (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:54 val.)„Šernai“ nepasipriešino „Siusk.lt“ (65:84) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:47 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Šernai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Dumblu“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:03 val.)