Kauno savivaldybė & Policija vs Šilainiai (78:56)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 17:24 val., peržiūros: 737

Sekmadienį, lapkričio 25 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „Šilainiai“. Svečių ekipa savo priešininkams priešinosi tik pirmojo kėlinio pirmoje pusėje, o vėliau aikštelės šeimininkai užtikrintai žygiavo pergalės link.

Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Pirmaujanti komanda taip pat keitėsi kelis kartus, tačiau vėliau „Šilainių“ puolimas visiškai sustojo, o tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininikai, kurie sužaidė sėkmingą atkarpą ir nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 20:12. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė taškas į tašką. Iš esmės, scenarijus buvo panašus, kaip ir pirmajame kėlinyje. Vėliau svečių puolimas vėl sustojo, o tuo pasinaudojo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:23.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Šilainiai“, kurie braukė savo atsilikimą iki septynių taškų. Tačiau tuomet neblogą atkarpą sužaidė „Kauno savivaldybė & Policija“ bei padvigubino turėtą pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:43. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pakeisdami savo gynybos sistemą ir tai jiems davė vaisių gynyboje, tačiau puolime jie ir toliau strigo. Aikštelės šeimininkai išmetė nemažą porciją tritaškių ir vos ne visi jie skriejo pro šalį, tačiau tai jiems nesutrukdė ir toliau laikyti solidaus pranašumo savo rankose. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 78:56.

Gytis Rūkas („Kauno savivaldybė & Policija“):
“Pranašesni už varžovus buvom tuo, kad jie nelabai pataikė. Pelnė tik 56 taškus. Mes irgi ne per geriausiai pataikėm, bet to mums užteko. Viskas šiandien priklausė nuo pataikymo“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę prieš „UNO“ (78:65) (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po sunkios kovos įveikė „LSMU“ (2019 kovo 11 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija “ po įtemptos kovos įveikė „Siusk.lt“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atlošė 20 taškų, tačiau pralaimėjo „Šilainiams“ (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 19:07 val.)Atkakliose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Šernai“ užstrigo „Kauno savivaldybė & Policija“ gynybos gniaužtuose (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:14 val.)„Sporto manija“ eliminavo „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pateko į 30+ lygos pusfinalį (2019 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Tik po pratęsimo „LSMU“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:47 val.)