Ryterna vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (79:56)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“

2018 vasario 07 d., Trečiadienis, 20:45 val., peržiūros: 742

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ (12/1) ir svečių teisėmis atvykę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ (10/4).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, Vis dėlto, „Ryterna“ smeigė keletą tritaškių metimų, kur susikrovė pranašumą ( 12:8). Per likusį laiką „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ panaikino skirtumą ir įgijo dviejų taškų pranašumą ( 15:17). Antrame kėlinyje „Ryterna“ pradėjo mažais žingsniukais tolti nuo varžovų ( 26:19). „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ niekaip nesusitvarkė su varžovų aukštaūgiais, kur šeimininkai iki kėlinuko pabaigos padidino atotrūkį iki dviženklio – 38:27.

Po ilgosios pertraukos svečiai ėmė lipti varžovams ant kulnų , tačiau „Ryterna“ surengę spurtą 13:0, kur „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 53:31). Antroje pusėje kėlinuko šeimininkai toliau išlaikė aukštą tempą ( 66:43). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir finalinė sirena skelbė „Ryternos“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 79:56.

Po laimėtų rungtynių „Ryterna“ ekipos kapitonas, G.Kamarauskas, kalbėjo:

„Sunkios rungtynės buvo, tačiau antroje pusėje gal turėjome daugiau jėgų, nes varžovų suolas buvo trumpas. Pataikėme nemažai tritaškių metimų. Susispaudėme baudos aikštelėje, tvėreme jų pagrindinį centrą.“

„Padangynas.lt“ ir antrose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 kovo 23 d., penktadienis, 21:39 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)Visas rungtynes pirmavęs „ASU & Co „AgroVIS“ palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 sausio 06 d., šeštadienis, 15:54 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Kesko Senukus“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:19 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)