DNC ‒ Sporto fėja vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (86:74)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 20:24 val., peržiūros: 822

Pirmadienį A.Sabonio KC įvyko A lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „DNC – Sporto fėja“ (9/3) ir svečių teisėmis atvykę BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva (11/6).

Rungtynes kaip iš natų pradėjo BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipa ( 0:8), tačiau svečių puolimas sustojo, o šeimininkai minutės po minutės mažino skirtumą ( 14:12). A.Gedminas smiegė vieną po kitą tolimą metimą ir neleido svečiams atitrūkti ( 25:26). Antrame kėlinyje D.Budgino kariaunai pavyko išlyginti rezultatą, bet svečiai surengė porą greitų atakų ir „DNC – Sporto fėja“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 29:34). BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ėmė klysti puolime, o tuo pasinaudojo varžovai bei sušvelnino skirtumą iki dviejų taškų – 43:45.

Po ilgosios pertraukos „DNC – Sporto fėja“ pirmą kartą įsiveržė į priekį. Toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau ne vienai ekipai penkias minutes nepavyko pelnyti taškų. Likus žaisti tris minutes kėlinuko BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva atlaikė varžovų šturmą ir išsaugojo dviejų taškų pranašumą ( 57:59). Ketvirtame kėlinyje M.Gailiūnas draskė varžovų gynybą, tačiau to buvo maža, o šeimininkai komandiniu žaidimu susikrovė 6 taškų pranašumą ( 71:65). „DNC – Sporto fėja“ toliau nestabdė apsukų ir pasiekė dviženklį pranašumą. Rungtynių pabaigoje šeimininkai išlaikė pranašumą, kur iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 86:74 (25:26, 18:19, 14:14, 29:15)

Po laimėtų rungtynių „DNC – Sporto fėja“ ekipos treneris, D.Budginas , kalbėjo apie sunkią pradžią:

„Sunki pradžia, pusantro mėnesio nežaidėme. Reikėjo komandai laiko apšilti po darbų ir po pertraukos.“

Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)Permainingose rungtynėse „ASU ‒ Vytis 2“ neprilygo „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Sabonio KC – „ Liūtukas“ apgynė savo namų sienas prieš „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kauno TPMC“ atsilaikė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (85:74) (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:33 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.) „Kauno TPMC“atsilaikė prieš kovingai žaidusius „BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva“ (2018 balandžio 10 d., antradienis, 22:18 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)