DNC ‒ Sporto fėja vs BC „Amber Grill“ (65:63)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“

2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 23:40 val., peržiūros: 733

Trečiadienį, sausio 3 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „DNC – Sporto fėja“ (6/2) ir BC „Amber Grill“ (3/5).

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli ir bekompromisė kova taškas į tašką. Nors ir po T. Kuckailio metimo pirmojo ketvirčio viduryje BC „Amber Grill“ pirmavo 6:9, bet tada „DNC ‒ Sporto fėja“ spurtavo, po tritaškį pataikė K.Meiliūnas ir D.Budginas, o šeimininkai buvo priekyje 20:15.

Antrajame kėlinuke G. Jevstignejevo metimas padidino „DNC ‒ Sporto fėja“ persvarą iki 26:19. Visgi, tada T.Aleksandravičius pataikė kelis metimus, tolimą šūvį paleido R.Puikys ir svečiai išlygino rungtynių rezultatą 33:33. Bet paskutinę kėlinuko sekundę savo žodį tarė K.Meiliūnas, tolimu metimu leidęs „DNC ‒ Sporto fėja“ ekipai pirmauti 36:33.

Trečiajame kėlinuke po dviejų iš eilės R. Puikio metimų BC „Amber Grill“ įsiveržė į priekį 38:39. Bet kėlinuką, pasinaudoję svečių emocijomis bei technine pražanga, geriau pabaigė „DNC ‒ Sporto fėja“, kuri po trijų ketvirčių pirmavo 49:44.

Tikra krepšinio drama vyko ketvirtajame kėlinuke. Po truputį, po truputį svečiams pavyko persverti rungtynių rezultatą ir likus 21 sekundei iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos pirmauti 60:63. Bet tada išlyginamąjį tritaškį pataikė A.Gedminas, BC „Amber Grill“ ekipa suklydo, o paskutiniu prasiveržimu išprovokavęs varžovo pražangą, K.Meiliūnas stojo mesti dviejų baudos metimų ir jo ranka nesudrebėjo bei užfiksavo „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:63 (20:15, 16:18, 13:11, 16:19).

D.Bakanas („DNC ‒ Sporto fėja“):

„gaila, kad susirinkome tik šešiese, bet buvo įtemptos varžybos, viskas sprendėsi pabaigoje. Tiesiog nusišypsojo laimė ir laimėjom. Šiaip, teisėjai – ir mums, ir jiems blogai buvo. Gal jie labiau nervavosi, kas irgi turėjo įtakos varžyboms, gavo techninių porą, tai patys kalti“.

„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ ir žengia į A lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)