Coca-Cola vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (73:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą

2018 sausio 14 d., Sekmadienis, 20:57 val., peržiūros: 912

Sekmadienį, sausio 14-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko F pogrupio šeimininkų ,,Coca-Cola" (6/4) ir svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ (7/3) krepšininkai.

Pačioje pradžioje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškart įsiveržė į priekį 0:7. Tačiau L. Stočkaus ir M. Šmigelsko tolimi metimai labai greitai leido jau „Coca-Cola" ekipai pirmauti septyniais taškais 18:11.

Antrajame kėlinuke L.Stočkus dar pridėjo du tritaškius, po kurių „Coca-Cola" įgijo dviženklį pranašumą 28:16. Bet tada po du tritaškius smeigė svečių krepšininkai D.Urbonas ir M.Balkus, o „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ atstatė lygybę šiose rungtynėse 37:37.

Trečiajame kėlinuke „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ spurtavo ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 40:48. Visgi, „Coca-Cola" ekipa sugebėjo ir vėl prisivyti varžovus ir pasibaigus trečiajam kėlinukui atsilikinėjo vos dviem taškais 53:55.

Lemiamame kėlinuke V. Stočkaus ir M. Šmigelsko metimai vis dar leido „Coca-Colai" būti šalia – 63:65. Bet tada „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ atitrūko 67:74. Visgi, „Coca-Cola" nepasidavė ir priartėjo iki 73:74. M.Balkus prametė keturias baudas rungtynių pabaigoje, bet šia dovanėle šeimininkams nepavyko pasinaudoti. Galutinis rungtynių rezultatas 73:74 (18:11, 19:26, 16:18, 20:19).

E.Rakickas („Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“):

„kaip ir buvo tikėtasi, silpnų varžovų nebėra, kiekvienos rungtynės iki kraujo beveik vyksta. Turime daug netekčių, todėl sunku yra labai žaisti. Ateina mažai žaidusių žaidėjų, sunkiai integruojasi į komandą. Šiaip, buvo geros rungtynės“.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.),,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ketvirtame kėlinyje įveikė ,,Bitdefender - Altacom" (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:06 val.)Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.)