Lietuvos geležinkeliai vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (64:88)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą

2017 spalio 18 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 1395

Trečiadienį, spalio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos „Lietuvos geležinkelių“ bei svečių „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkų. Abiems ekipoms tai buvo startinės rungtynės šiame sezone.

Jau pirmajame kėlinuke išryškėjo, jog šiandien „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai dominuos baudos aikštelėje. M.Patašius, puikiai rungtyniavęs po krepšiu, pirmojo ketvirčio viduryje leido svečiams įsiveržti į priekį 5:12. Visgi, M. Visockio tolimas metimas kėlinuko pabaigoje leido „Lietuvos geležinkeliams“ šiek tiek priartėti – 13:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje M. Visockio ir K. Dieninio tritaškiai leido šeimininkams persverti rungtynių svarstykles savo naudai – 26:25. Bet tada svečiai spurtavo net 3:19 ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo solidžią dviženklią persvarą 29:44.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje apsilygino. Įpusėjus kėlinukui po keturių iš eilės M. Patašiaus taškų „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ ekipa pirmavo 40:55. Kėlinuko pabaigoje po E. Pričino ir M. Didžiulio metimų svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui pirmavo 48:67.

Ketvirtą kėlinuką „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ pradėjo spurtu 3:12, po kurio pirmavo 51:79. Tačiau M. Visockio tolimi metimai šiose rungtynėse neleido dar toliau pabėgti svečiams. Galutinis šių rungtynių rezultatas 64:88 (13:17, 16:27, 19:23, 16:21).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)Dienos rungtynėse „RVG baldai“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkus ir atėmė iš jų antrąją vietą grupėje (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)