Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas vs Plastena (71:68)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68)

2017 lapkričio 17 d., Penktadienis, 23:04 val., peržiūros: 1161

Lapkričio 17d., Sabonio krepšinio centre, įmonių lygos pirmenybėse susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ir svečiai „Plastena“

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai (0:5), tačiau šeimininkai greitai išlygino rezultatą (10:10). Po taiklaus M. Patašiaus dvitaškio rezultatas švieslentėje po pirmojo kėlinuko buvo (20:15) „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ naudai.

Prasidėjus antrajam ketvirčiui šeimininkai spurtavo ir kėlinuko viduryje pabėgo nuo varžovų (40:22). Vėliau komandos apsikeitė po porą taiklių metimų ir persvarą savo rankose toliau laikė šeimininkai (44:28).

Trečiąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai ir sugebėjo skirtumą sumažinti iki vienženklio (52:43), tačiau šeimininkai vėl sekmingai užpuolė ir rezultatas švieslentėje buvo (59:47)

Ketvirtajame kėlinuke „Plastena“ puikiai gynėsi ir tas leido pasivyti varžovus rezultatu (64:59). Po taiklių dviejų G.Užpalis tritaškių rezultatas buvo (70:68), tačiau „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įmetė vieną baudą, o L. Kurtinaičio metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ 71:68 (20:15, 24:13, 15:19, 12:21).

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ žaidėjas E.Rakickas:

Komandos pergalę lėmė sėkmė, nesusitvarkėmė gynyboje, prastai puolėmė, varžovai kibiai gynėsi, o gale kaip ir minėjau lydejo sėkmė mus.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)Atkaklioje dvikovoje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ palaužė „RVG Baldai“ krepšininkus (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 22:36 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)Lygių komandų rungtynėse „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Slepikas Motorsport“ komandą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:38 val.),,Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" ketvirtame kėlinyje įveikė ,,Bitdefender - Altacom" (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Ryterna“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)