AGAVA & ASS vs BEST 4 YOU NN & KMU IT (67:46)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Po nesudėtingos kovos laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai

2011 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:26 val., peržiūros: 3950

Vasario 23 dieną, 18.45 val., "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Agava & ASS" ir "Best 4 you NN & KMU IT". Išsiveržę rungtynių antrajame kėlinuke ir visą likusį laiką pirmavę nugalėjo "Agava & ASS" krepšininkai [67:46].

Rungtynių pradžioje pirmieji kamuolį atkovojo šeimininkai, "Agava & ASS" krepšininkai, kurie užbaigė ataką taikliu tolimu metimu taip išsiveždami į priekį. Sužaidę sėkmingą pirmąją atkarpą jie pirmavo septynių taškų skirtumu. Tačiau svečiai, "Best 4 you NN & KMU IT", nepasidavė ir vijosi šeimininkus pelnydami tašką po taško. Pirmasis kėlinukas baigėsi lygiosiomis. Antrojo kėlinuko pradžioje vėl pirmieji taškus pelnė šeimininkai persverdami rezultatą savo naudai. Neužilgo tris tolimus taiklius metimus pataikė Audrius Šalaševičius, po kurių šeimininkai jau buvo priekyje trylikos taškų skirtumu. Po sėkmingo šeimininkams antrojo kėlinuko jie pirmavo penkiolikos taškų skirtumu rezultatu [36:21].

Po ilgosios pertraukos dar kartą pirmieji taškus pelnė šeimininkai, kurie ir vėl sužaidę sėkmingą atkarpą, kurią laimėjo 9:0, išsiveržė į priekį jau dvidešimt keturiais taškais. Svečiams vėl teko vytis šeimininkus, o jiems tai daryti sekėsi sunkiai. Šeimininkai kur kas tiksliau užbaigdami atakas tvirtai pirmavo po trijų kėlinių. Ketvirtajame kėlinuke svečiai aiškiai suprato, kad laimėti jiems nepavyks, todėl tiesiog stengėsi gražiai žaisti ir jiems tai padaryti pavyko puikiai. Jie laimėjo paskutinį kėlinuką minimaliu skirtumu, tačiau tai visiškai nesuįtakojo rungtynio rezultato. Po gražių rungtynių pergalę šventė šeimininkai, "Agava & ASS", kurie įtikinamai nugalėjo dvidešimt vieno taško skirtumu [67:46].

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė, jog rungtynės buvo neįtemptos. Priešininkai žaidė gražiai, tačiau mes buvome stipresni ir nesunkiai pasiekėme pergalę.

"Agava & ASS": Audrius Šalaševičius 17, Almantas Sutkus 15, Tomas Tkačiovas 14, Tomas Čepkauskas 10, Marijus Dimša 4 (14 atk. kamuolių).

"Best 4 you NN & KMU IT": Nerijus Zinkevičius 11 (11 atk. kamuolių), Ramūnas Šimanskas 10, Tomas Lincevičius 8.

Išsiveržę į priekį rungtynių pradžioje ir visą laiką pirmavę laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai (2011 vasario 16 d., trečiadienis, 19:13 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)Lengva "Agava&ASS" pergalė (2011 vasario 02 d., trečiadienis, 22:30 val.)A.Sutkaus dėka pergalę šventė "Agava & ASS" ekipa (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 19:37 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)Nelygioje kovoje nugalėjo "GB United" ekipa (2011 sausio 14 d., penktadienis, 22:51 val.)Paskutinė "Agava & ASS" padaryta klaida atnešė "World Couture & Florvita" ekipai pergalę (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Agava & ASS" krepšininkai sutriuškino "GB United" ekipą nesuteikdami antrojo šanso (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:49 val.)