WORLD COUTURE & FLORVITA vs AGAVA & ASS (72:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

Paskutinė "Agava & ASS" padaryta klaida atnešė "World Couture & Florvita" ekipai pergalę

2010 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 5068

Šiandien (12.12), Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybės komandos, šeimininkai "World Couture & Florvita" priėmė svečius "Agava & ASS" ekipą. Abi šios komandos yra panašaus stiprumo, visgi šeimininkai po šių rungtynių užima trečiąją vietą, o svečiai ketvirtąją, tačiau yra vieneriomis rungtynėmis sužaidę mažiau, todėl dar gali aplenkti varžovus turnyrinėje lentelėje. Šioje įtemptoje kovoje komandos žaidė labai panašiai, tik antrajame kėlinyje šeimininkai įgijo 6 taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje situacija kiek pasikeitė, kai svečių ekipa persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau jų padaryta klaida atnešė aikštelės šeimininkams pergalę rezultatu 72:69 (22:21, 22:17, 7:13, 21:18).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkams kiek geriau, jie iškart pelnė 6 taškus, o tik tada M.Dimša atidarė svečių komandos taškų sąskaitą. Netrukus "World Couture & Florvita" ekipa surinko dešimtąjį tašką, o po dar trijų taškų svečiai kelis kart pataikė tolimus metimus ir taip neleido aikštelės šeimininkams pabėgti (13:10). O sėkmingai žaidė A.Žotkevičius pelnydamas savo komandai 10 taškų šiame kėlinuke, tačiau "Agava & ASS" ekipa sugebėjo priartėti prie varžovų, tačiau minimalia persvara dar vis pirmavo šeimininkai rezultatu 22:21.

Antrajame kėlinuke persvarą didesnę įgijo aikštelės šeimininkai, sužaidus kelias minutes jie ėmė taikliai mėtyti iš toli. Po trečio tritaškio metimo"World Couture & Florvita" ekipa turėjo 6 taškų pranašumą, bet tai dar buvo ne viskas, dar 4 taškus pridėjo K.Matukaitis. Tačiau 10 taškų persvarą po truputi tirpdino svečių komanda. O gale kėlinuko dar tris taškus pridėjo šeimininkų komandos žaidėjas A.Žotkevičius, bet visgi dar spėjo svečiai pamažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių rezultatu 44:38 pirmavo šeimininkai.

Trečiasis kėlinukas kiek mažiau rezultatyvus buvo 7:13, tačiau svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. Nuo pat pradžių dominavusi "Agava & ASS" ekipa pelnė 7 taškus ir persvėrė rezultatą savo naudai 44:45. Visgi toliau varžybos vyko labiau taškas į tašką, tik vienas tolimas šeimininkų tritaškis privertė išsilyginti rezultatą. Svarbius taškus pelnė A.Sutkus, kuris išlygino rezultatą 51:51 ir leido komandoms pradėti paskutinį kėlinuką lygiosiomis.

Ketvirtajame kėlinyje vyko arši kova, pirmuosius taškus pelnė šeimininkai tolimu metimu, tačiau į juos svečiai atsakė taip pat ir dar pridėjo du taškus greita ataka. Visgi šeimininkai išlygino rezultatą 56:56, bet svečiams toliau lydėjo sėkmė pataikydami visus mestus 4 baudos metimus jie buvo priekyje 4 taškais. Visgi fortūna šiek tiek nusisuko kai šeimininkai pelnė 7 taškus, bet nebuvo dar viskas prarasta ir svečių ekipa vėl persvėrė rezultatą, 65:66. Ir tada lemtinga klaida atakoje padarė savo kai aikštelės šeimininkai apsigynė ir pelnė taškus svečiai jau nieko nebegalėjo padaryti kaip tik pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu 72:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris komentavo:" Rungtynių pradžia parodė, kad turime šiokį tokį pranašumą, paskui išsilygino žaidimas. Ant galo jie net perėmė iniciatyva, tai teko pasinervinti. Ėjome "va bank" ir jų klaida lėmė mūsų pergalę, buvo arba jie laimės arba mes, bet va jie suklydo". O svečių treneris V.Žabas kalbėjo:" Mažai žmonių, nesisekė ir tiek. Priešininkai geriau metė, jautė krepšį, jaučia lanką".

"World Couture & Florvita": Arūnas Žotkevičius (21), Karolis Matukaitis (19), Donatas Stašaitis (13), Edgaras Jurjevas (12).

"Agava & ASS": Almantas Sutkus (20), Tomas Tkačiovas (19), Tadas Gaurilčikas (11).

Savoje aikštelėje pranašumą įrodė "World Culture & Florvita" ekipa (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 22:18 val.)"S.Raštikio puskarininkių mokykla" patyrė skaudų pralaimėjimą "World Couture & Florvita" ekipai (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:30 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nesugebėjo pasipriešinti "World couture & Florvita" ekipai (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:45 val.)Po sėkmingo trečiojo kėlinuko "Vijora" ekipa iškovojo pergalę prieš "World Couture & Florvita" ekipą (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Statybų Vizija & LVA" antroje rungtynių pusėje palaužė "World Couture & Florvita" (2011 vasario 14 d., pirmadienis, 00:49 val.)"Kauno Grūdai & SRG" penketukas sutriuškino septyniese žaidusius "World Couture & Florvita" ekipos krepšininkus ir naujas rekordas! (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)"World Couture & Florvita" sutriuškino "Vijorą" (2011 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)"Elektromontuotojas" nerezultatyviose rungtynėse įveikė "World couture & Florvita" krepšininkų pasipriešinimą (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 21:10 val.)"Lietuvos dujos" be didesnio vargo sutriuškino "World Couture & Florvita" ekipą (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai susidorojo su "World Couture & Florvita" (2010 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)