AGAVA & ASS vs SWECO HIDROPROJEKTAS (61:76)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 22 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą

2010 gruodžio 22 d., Trečiadienis, 21:51 val., peržiūros: 5706

Trečiasienį, gruodžio 22 dieną, Kauno Technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Agava & ASS" ir svečių "Sweco Hidroprojektas" ekipų. Nors svečiai ir laimėjo visus kėlinukus, tačiau nedideliu skirtumu, rungtynės buvo apylygės. Tik sėkmingai sužaidę paskutiniąją rungtynių dalį, svečiai užtikrintai nugalėjo rezultatu 61:76 (13:15, 19:21, 17:18, 12:22).

Rungtynes, keturiais taškais iš eilės pradėjo svečių ekipos nariai A.Giedraitis ir V.Bunikis (0:4). Nieko nelaukęs, taip pat du taškus pelnė T.Gaurilčikas. Į G.Gaižausko du taškus buvo atsakyta taikliu tolimu T.Gaurilčiko šūviu, sumažinusiu deficitą iki minimumo (5:6). Po J.Jasaičio tritaškio metimo sekė T.Gaurilčiko spurtas – jis, be jokio atsako, pelnė 7 taškus ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai, tik vėliau, G.Gaižauskas ir komandos kapitonas R.Undraitis, pelnydami po du taškus, išvedė savo komandą į priekį, ir po pirmojo kėlinuko rezultatas 13:15.

Antrasis ketviris prasidėjo keturiais iš eilės svečių ekipos taškais, į kuriuos vėliau buvo atsakyta taikliu dvitaškiu metimu, bei vienu iš dviejų T.Gaurilčiko baudos metimu (16:19). Vėliau abi komandos keitėsi taikliomis atakomis, tačiau šiek tiek labiau fortūna šypsojosi "Sweco Hidroprojektas" ekipos nariams ir po R.Čeponio tritaškio jau turėjo dešimties taškų pranašumą (22:32), kurį, vėliau, A.Sutkaus ir A.Vanago pastangomis, pavyko sumažinti iki 6 taškų (26:32). Kėlinio galas vis dėlto geriau susiklostė namų sienas gynusiai "Agava & ASS" ekipai, kadangi jiems pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų 32:36.

Po ilgosios rungtynių pertraukos, šešiese prieš dešimt žaidę šeimininkai, laikėsi ir neketino lengvai pasiduoti. Po T.Gaurilčiko trijų taškų verto metimo deficitas ištirpo iki vienintelio taškelio ir įgavę pasitikėjimo savimi, po dar vieno T.Gaurilčiko tolimo šūvio, išlygino rezultatą ir viskas vėl prasidėjo nuo pradžių (42:42). Vėliau svečiai spurtavo 8:0, ir vėl susigrąžino solidesnį 8 taškų pranašumą (44:52). Kėlinio laikui artėjant link pabaigos, atkarpą sėkmigai sužaidę šeimininkų komandos atstovai, sugebėjo atsilikimą sumažinti iki 5 taškų 49:54.

Atrodė, jog šiose rungtynėse dar gali įvykti netikėčiausi scenarijai, tačiau, kaip ir tikėtasi, kone dvugubą komandos narių skaičiaus šiose rungtynėse pranašumą turėję svečiai susigriebė ir pradėjo nesulaikomai atakuoti varžovų krepšį, sulaukdami menko atsakymo. Nors "Agava & ASS" ekipos nariai dėjo visas pastangas, kad pasiektų pergalę, tačiau nuovargis darė savo, aikštėje pilnu tempu išbėgioti beveik visas 40 minučių – užduotis ne iš lengvųjų. Taigi, po sėkmingos lemiamos rungtynių dalies, "Sweco Hidroprojektas" ekipa įveikė namuose žaidusią "Agava & ASS" ekipą rezultatu 61:76.

"Agava & ASS": T.Gaurilčikas 25 (7 perimt.kam., 6 išprov.praž.), A.Sutkus 13 (6 išprov.praž.), A.Vanagas 12 taškų.

"Sweco Hidroprojektas": V.Bunikis 24, A.Giedraitis 16 (13 atk.kam.), J.Jasaitis 13 (7 rez.perd.).

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos treneris sakė, jog jo nuomone komandos yra panašaus lygio, tik, kad pas juos nesusirinko visi žaidėjai.

Iš pradžių, nugalėtojų komandos atstovas buvo šiek tiek pasimetęs ir nelabai žinojo ką pasakyti, tačiau kiek surimtėjęs, sakė: "Priežastys kad laimėjom? Ar kad pralaimėjom? Kad laimėjom tai priežastys aišku tokios, kad atėjo du žmonės, davė komandai naujos energijos, naujo vėjo, galbūt visi nusiteikę Kalėdinėm nuotaikom ir norėjo baigti prieš Kalėdines varžybas pergale, tai tiek žinių".

"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipą (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:14 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Sweco Hidroprojektas" žengė į pusfinalį (2011 balandžio 22 d., penktadienis, 23:40 val.)"Sweco Hidroprojektas" pasiekė nesunkią pergalę (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:29 val.)Lygioje kovoje "Sweco Hidroprojektas" palaužė "Lietuvos geležinkeliai" ekipą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Sweco Hidroprojektas" į finalą žengė po pirmosios kovos (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 23:07 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)